Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij
Aktualności
lipiec 2017
03.07.2017

Dlaczego Włosi nie lubią All Inclusive?

Dlaczego Włosi nie lubią All Inclusive?
Wielu turystów przyzwyczajonych do ofert z innych państw śródziemnomorskich (szczególnie afrykańskich, ale także bałkańskich, tureckich czy hiszpańskich) poszukuje we Włoszech wakacji z opcją all inclusive

 – czyli trzech posiłków i całodziennych przekąsek / napoi zawartych w cenie. Tymczasem we Włoszech dostępność tego typu propozycji jest znikoma i przede wszystkim wynika to z kuszenia turystów dobrymi produktami, których zawarcie w ofercie pobytu bardzo mocno wywindowało by oferowaną przez biura podróży cenę.

To naprawde znakomicie! Dlaczego? Bo ze względu na ogromne zamiłowanie Włochów do promowania własnej kuchni oferowane przez nich, w tym na Sardynii, posiłki nie są typową, jak można by rzec - usługą cateringową dla sali, a prawdziwym posiłkiem serwowanym niczym w restauracji i przygotowywanym po indywidualnym zamówieniu w hotelowej kuchni.

Dzięki temu każdy posiłek jest odpowiednio celebrowany, pozwala turystom raczyć się znakomitościami włoskiej kuchni oraz docenić jej wyjątowe smaki. 

Czytaj więcej o smakach Sardynii 

 

 

 

 

wróć

71 336 51 28   E-mail kontaktowy um24.pl
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.