Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij
Najciekawsze oferty

Podróż dookoła świata

Wycieczka dookoła świata to doskonały pomysł na oryginalne i bardzo ciekawe spędzenie urlopu. Jest to propozycja idealna dla tych osób, które podczas jednego wyjazdu chciałyby zwiedzić wiele egzotycznych i dalekich miejsc. Nasze biuro proponuje podróże dookoła świata planowane kompleksowo, włączając wszelkie przeloty, noclegi czy lokalne wycieczki.

Pekin, Tokio, Hawaje i Toronto podczas jednego wyjazdu? Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe! Wyprawa dookoła świata jest zwykle dość skomplikowana do zaplanowania, dlatego proponujemy kilka ułożonych przez nas tras, które jednak możemy dowolnie modyfikować zgodnie z Państwa zainteresowaniami. Podróż dookoła świata jest świetną okazją do poznania tak odległych zakątków, jak Hawaje czy Japonia – w miejsca te leci się bardzo długo, warto więc po drodze zrobić kilka przystanków i dzięki temu oblecieć glob. Oczywiście nie wszystkie połączenia są możliwe, w wiele miejsc na świecie lata zbyt niewiele samolotów, by można było włączyć je w tak skomplikowany program wyjazdu. Nasze biuro chętnie doradzi i pomoże wybrać Państwu te destynacje, które będą ciekawe, a jednocześnie nie sprawią problemów logistycznych.

Nasze biuro oferuje atrakcyjne ceny wycieczek dookoła świata dzięki możliwości rezerwacji „wieloprzystankowych” biletów lotniczych oraz szerokiej siatce współpracowników na całym świecie. Dzięki naszym kontaktom w nawet najodleglejszych krajach będą Państwo mogli czuć się bezpiecznie. Oferujemy również szeroki wybór typów zakwaterowania – od hoteli trzygwiazdkowych do najekskluzywniejszych pięciu gwiazdek.

Przy planowaniu wyjazdu należy pamiętać, że podroz dookola swiata wymaga łączenia wielu przelotów, polecamy więc ten typ wyjazdu przede wszystkim osobom, które lubią latać samolotami. Oczywiście staramy się zawsze wyszukiwać najlepsze i najkrótsze połączenia, by podróż odbywała się maksymalnie komfortowo.

Wycieczki dookoła świata przy niektórych połączeniach (np. Polinezja Francuska) wymagają wizy do USA – kraj ten często jest nie do ominięcia w tego typu wyjazdach. Oczywiście możemy zaproponować także wyjazdy z pominięciem USA – z lotami przez Kanadę (brak wiz). Oferujemy dużą różnorodność połączeń, a nasze oferty programów mogą być bardzo skomplikowane (łączące wszystkie kontynenty) lub dość proste, ale tym samym mniej wymagające (zarówno czasowo, jak i kosztowo) – choć wcale nie mniej ciekawe!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą programów podróży dookoła świata i kontaktu z naszym biurem – pomożemy dobrać trasę idealną dla Państwa. Unique Moments – biuro dookoła świata!

Zostaw kontakt. Odezwiemy się do Ciebie.Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. +48 71 336 51 42
+48 71 336 51 28
607 322 035

Aktualna pogodaCiśnienie: hPa
Wiatr: km/h
Deszcz: mm
°
Aktualna pogoda

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje i najciekawsze
oferty egzotycznych podróży

Katalog 2016

Katalog 2016 UniqueMomements
Katalog online  Zobacz 
Katalog tradycyjny