Mówisz Malediwy - wakacje masz ma myśli...

Do tego rafy koralowe, błogi wypoczynek i słodkie lenistwo. Ale Malediwy na szczęście nie skazują nas jedynie na lenistwo ponieważ hotele na Malediwach oferują bardzo szeroki wybór atrakcji i wycieczek! Miedzy innymi takich jak nurkowanie głębinowe czy powierzchniowe, zwiedzanie okolicznych pięknych wysp, rejs czy wizytę na bezludnej wyspie we dwoje - zwane wyprawami „Robinsona Crusoe”. Ofertę hoteli dopełnia w niemal każdym przypadku bardzo szeroki wybór sportów wodnych i wypożyczalni sprzętu.

Ciekawą atrakcją na Malediwach jest już nawet sam transport ze stolicy do hotelu odbywający się często hydroplanem i dostarczający wspaniałych widoków z lotu ptaka na bajecznie kolorowe wysepki poniżej! Taki lot pozwala pokonać często znaczne odległości między poszczególnymi wysepkami w bardzo krótkim czasie, ponieważ Malediwy składają się z wielkiej ilości małych, rajskich wysepek, na których zwykle znajduje się jeden hotel.

Zdecydowanie najfajnieszjym rodzajem zakwaterowania w hotelu na Malediwach są domki na wodzie. Cudownie położone, z których możemy bezpośrednio wskoczyć rano do wody czy wieczorami oglądać przez szklaną podłogę podwodne życie a zawsze pomocna i życzliwa obsługa hotelowa umila pobyt i spełnia nawet największe zachcianki swoich gości.

Malediwy są kierunkiem całorocznym i panująca tam pogoda niemal cały rok jest idealna, dzięki czemu bezpiecznie można szukać ofert Last Minute nie martwiąc się o pogodę!

Malediwy hotel na wodzie

Malediwy domki na wodzie

Malediwy bungalowy domki na wodzie wille na wodzie

 

 
 
wróć

Social Media
Blog
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij