Bali - praktyczne informacje

Przystanek w Hongkongu + Bali, Bali

 Niezwykła panorama Hongkongu – wyspa Lantau – przejazd kolejką linową

Przystanek w Hongkongu daje możliwość zobaczenia jednego z najnowocześniejszych miast na świecie. Jego krajobraz tworzą wysokie drapacze chmur, pomiędzy którymi widoczne są ślady ciekawej historii.Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Hong Kongu

Po kilkunastogodzinnej podróży samolotem zostaną Państwo przywitani na lotnisku przez naszego przedstawiciela, a następnie przewiezieni prywatnym transferem do hotelu. Resztę dnia mogą Państwo wykorzystać we własnym zakresie, na odpoczynek po podróży i aklimatyzację.

Nocleg #1 w hotelu w Pentahotel Hong Kong Kowloon 4*ze śniadaniem,

Dzień 2 - Zwiedzanie Hong Kongu

Po śniadaniu w hotelu zapraszamy na czterogodzinną wycieczkę po mieście. Rozpocznie się ona od wizyty na plaży w Repulse Bay, a następnie w Aberdeen - pływającej wiosce rybaków. Na koniec będą Państwo mogli podziwiać spektakularną panoramę Hong Kongu ze wzgórza Wiktorii. Popołudnie wolne do własnej dyspozycji. Istnieje możliwość skorzystania z opcjonalnych atrakcji (oferta poniżej):

Całodniowa wycieczka do Macau (zamiast Lantau) – dopłata 35 USD/os
Dopłata do całodniowej (9-10 h) wycieczki do Macau (odbywającej się zamiast Lantau) z anglojęzycznym przewodnikiem i innymi turystami. W trakcie wycieczki odwiedzają Państwo ruiny katedry Św. Pawła, Mount Fortress, fragmenty dawnych murów miejskich, plac Leal Senado, świątynię A Ma i kasyno.

Kolacja w Peninsula Hotel (restauracja Felix) z transferem – 295 USD/os
Kolacja w jednej z najsłynniejszych restauracji na świecie, na 28 piętrze z widokiem na zatokę (bez napojów) http://hongkong.peninsula.com/en/fine-dining/felix

Kolacja chińska w China Club z transferem – 472 USD/os
Kolacja w restauracji China Club położonej na szczycie budynku Bank of China

Rejs łodzią z kolacją i pokazem multimedialnym „Symfonia świateł” – 118 USD/os
Rejs, w czasie którego oglądają Państwo pokaz multimedialny „Symfonia świateł”, połączony z chińską kolacją z owocami morza w wiosce rybackiej Lei Yue Mun. Wycieczka z innymi turystami.

Nocleg #2 w hotelu w Pentahotel Hong Kong Kowloon 4*ze śniadaniem,

Dzień 3 - Wycieczka na wyspę Lantau /śniadanie

Po śniadaniu w hotelu udadzą się Państwo na całodniową, 8-godzinną wycieczkę na wyspę Lantau. Rozpoczyna się ona rejsem łodzią do Zatoki Silvermine. Po dotarciu na wyspę przejadą Państwo do klasztoru Po Lin mijając po drodze plażę Cheung Sha oraz niezwykłą wioskę Tai O z rzędami domów na palach. Następnie główny punkt programu, czyli wizyta na wzgórzu, gdzie położony jest największy na świecie posąg Buddy wykonany z brązu. Wokół niego rozpościera się wspaniały widok na okolicę. W sąsiadującym z posągiem klasztorze Po Lin serwowany będzie wegetariański lunch. Wycieczka kończy się przejazdem kolejką linową Ngong Ping 360 (standardową kabiną) do Tung Chung. W czasie przejazdu można cieszyć wzrok piękną panoramą. Powrót do Hong Kongu.

Nocleg #3 w hotelu w Pentahotel Hong Kong Kowloon 4* ze śniadaniem,

Dzień 4 - Wylot z Hong Kongu - Przylot na Bali/śniadanie

Wymeldowanie i transfer na międzynarodowe lotnisko w Hong Kongu i przelot na Bali, gdzie nastąpi przywitanie i transfer do wybranego hotelu. Popołudnie i wieczór - czas wolny przeznaczony na odpoczynek po podróży i aklimatyzację.

Będąc na Bali, oprócz wypoczynku i relaksu na plaży, warto udać się na wycieczkę w głąb wyspy wraz z polskojęzycznym przewodnikiem. Listę atrakcji i wycieczek znajdą Państwo w linku poniżej: https://www.um24.pl/bali/poradnik/wycieczki-na-bali/

W hotelu nadmorskim mogą Państwo spędzić dowolną liczbę nocy. Następnie odbędzie się lot powrotny do Polski.

 

 

Jesteś zainteresowany tą wycieczką? Skontaktuj się z nami!

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij