Bali - praktyczne informacje

Przystanek w Singapurze + Bali, Bali

Gardens by the Bay - rejs łodzią po rzece - Chinatown - pomink Merliona - panorama miasta z 57 piętra hotelu Marina Bay Sands

Przystanek w Singapurze jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku długich lotów do krajów azjatyckich. Wielokulturowe i barwne Miasto Lwa zachwyca wyjątkowym połączeniem historii z nowoczesnością. Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Singapuru

Po przylocie nastąpi przywitanie na lotnisku przez lokalnego przedstawiciela naszego biura i transfer do nowoczesnego hotelu Oasia Downtown 4*, który porasta wertykalny ogród tworząc powiew świeżości i przyjemniej zieleni w centralnej dzielicy biznesowej Singapuru.

Wieczorem mogą Państwo odpocząć po długiej podróży lub poznać nocne i barwne singapurskie życie.

---
Noclegi 1-3 w hotelu Oasia Downtown 4*, pokój Superior ze śniadaniami https://www.oasiahotels.com/en/singapore/hotels/oasia-hotel-downtown

 

Dzień 2 - Niesamowity Singapur [6h]

Pierwszego dnia około godziny 12:00 w hotelowym lobby będzie na Państwa czekał polski przewodnik, z którym omówicie szczegółowy plan dnia i wyruszycie na wycieczkę po mieście.

Podczas dwudniowego zwiedzania zobaczycie Państwo wszystkie najważniejsze perełki miasta i poznacie dwa oblicza tego niesamowitego miasta-państwa; nowoczesne i historyczne, skąpane w blasku słońca i rozświetlone feerią wieczornych świateł.

W programie zwiedzania min. dzielnica Chinatown z Buddha Tooth Relic Temple oraz Sri Mariamman Temple; dzielnica biznesowa Central Business District oraz Clarke Quay; sławne hotele The Fullerton oraz Marina Bay Sands; pomnik Merliona – symbol Singapuru; food court Lau Pa Sat; słynne ulice Bugis Street oraz Arab Street z meczetem sułtana. Ponadto czeka na Państwa rejs łodzią po rzece przez najstarszą część miasta; wieczorny pokaz świateł w Gardens by the Bay oraz spektakularny widok na zatokę z 57 piętra hotelu Marina Bay Sands, gdzie przewidziany jest postój na drinka w tarasowej restauracji Ce La Vi.

Dzień 3 - Niesamowity Singapur [5h]

Dziś po śniadaniu będziecie mieć Państwo czas na samodzielną eksplorację miasta. Zachęcamy do odwiedzenia Gardens by the Bay, gdzie podziwiać można rośliny z całego świata oraz odbyć spacer po kładce OCBC Skyway zawieszonej 22 metry nad ziemią wśród super-drzew. Polecamy również wybrać się do ogrodów botanicznych wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które są znakomitym przykładem angielskich tropikalnych ogrodów kolonialnych w całej południowo-wschodniej Azji. Warto także odwiedzić jedną z licznych galerii handlowych położonych przy Orchard Road i zrobić zakupy.

Po południu o umówionej godzinie z hotelowego lobby odbierze Państwa polski przewodnik, z którym udacie się na dalszą część zwiedzania.

Dzień 4 - Wylot z Singapuru - przylot na Bali

To już ostatni dzień w kosmopolitycznym Singapurze. Polecamy udać się na lotnisko Changi z lekkim wyprzedzeniem, by odwiedzić HSBC Rain Vortex - najwyższy na świecie 40-metrowy wodospad zlokalizowany pod dachem. Wodospad otacza czteropiętrowy ogród Shiseido, gdzie można pospacerować licznymi ścieżkami ukrytymi wśród bujnej zieleni. Dla rodzin z dziećmi polecamy wizytę w Canopy Park zlokalizowanym tuż pod kopułą. Wybierzcie się na spacer kreatywnymi ogrodowymi ścieżkami, na zjeżdżalnie i różnorakie place zabaw. Oczekiwanie na lot na najlepszym lotnisku na świecie z pewnością będzie fascynującym doświadczeniem.

Po przylocie na Bali na lotnisku przywita Państwa nasz polski przedstawiciel, z którym udacie się do wybranego hotelu.

Będąc na Bali, oprócz wypoczynku i relaksu na plaży, warto udać się na wycieczkę w głąb wyspy wraz z polskim przewodnikiem. Listę atrakcji i wycieczek znajdą Państwo w linku poniżej:

https://www.um24.pl/bali/poradnik/zwiedzanie-wyspy-bali/

W hotelu nadmorskim mogą Państwo spędzić dowolną liczbę nocy. Następnie odbędzie się lot powrotny do Polski.

---
Noclegi w wybranym hotelu na Bali

 

Jesteś zainteresowany tą wycieczką? Skontaktuj się z nami!

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij