Bali - praktyczne informacje

Ślub i podróż poślubna

Ślub na Bali
Niepowtarzalny, balijski  klimat, egzotyczna i romantyczna sceneria, orientalne kwiaty, indonezyjskie rytmy i wiele magicznych miejsc ceremonii, jak soczysta zieleń ogrodu, piaszczysta plaża, wytworna i elegancka szklana kaplica, urokliwy klif, czy zachwycająca dżungla – to wszystko oferuje zakochanym maleńka wyspa Bali.

Formalności
Organizacją formalności zajmujemy się od początku za Państwa. Jedynym warunkiem jest dostarczenie nam wymaganych dokumentów (pełną listę zawsze przesyłamy po rozmowie z Klientem) mailowo lub osobiście na minimum 6 tygodni przed planowaną datą ceremonii. Dokumenty muszą być przetłumaczone na język indonezyjski lub angielski przez tłumacza przysięgłego. Akt zawarcia małżeństwa zostanie Państwu przekazany na Bali bezpośrednio po zawarciu związku małżeńskiego. Zawarty na Bali ślub cywilny jest ważny w świetle prawa polskiego.

Jak wygląda ceremonia?
Miejsce ceremonii, dekoracje oraz najistotniejsze sprawy związane z ceremonią ślubną będą ustalane bezpośrednio z naszym biurem. Szczegółowe sprawy organizacyjne zostaną omówione na miejscu, podczas przygotowań i spotkania przedślubnego z koordynatorem ślubnym. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, zarówno podczas przygotowań, jak i podczas ceremonii towarzyszyć może Państwu polskojęzyczny tłumacz. Aby ślub cywilny był ważny w świetle prawa musi zostać poprzedzony krótkim błogosławieństwem udzielonym przez księdza protestanckiego. Po przybyciu na miejsce ceremonii i udzieleniu błogosławieństwa, przystąpią Państwo do właściwej ceremonii – ślubu cywilnego.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij