Barbados - praktyczne informacje

Hotele Barbados

Na słonecznym Barbadosie hotele położone są w zdecydowanej większości na południowym i zachodnim wybrzeżu. Wynika to przede wszystkim z tego, że właśnie tam znajdują się najlepsze, piaszczyste plaże na wyspie. Praktycznie całe wschodnie wybrzeże jest skaliste, przez co jest zdecydowanie mniej popularne wśród turystów.

Na Barbadosie hotele bardzo rzadko oferują opcję All-Inclusive, aczkolwiek można znaleźć i takie. Przeważają hotele o niskiej zabudowie z ilością pokoi poniżej 100, co zapewnia większy spokój w porównaniu z wielkimi molochami znanymi z szumnych, chociażby hiszpańskich wybrzeży. Wśród oferty hotelowej znajdziemy zarówno idealne miejsca dla rodzinnych wakacji, jak i zaciszne hotele tylko dla dorosłych, które idealnie nadają się na śluby, oraz podróże poślubne. Rozpiętość cenowa hoteli jest również dosyć spora, ale ze względu na ich charakterystykę (mała liczba pokoi) można uogólnić, że Barbados nie należy do najtańszych kierunków. W standardzie goście mogą zazwyczaj skorzystać z wyżywienia w opcji śniadania, lub 2, a czasami 3 posiłki. Nie jest to jednak wielkim problemem, ponieważ poza hotelem jest mnóstwo miejsc, w których można smacznie zjeść i napić się karaibskiego rumu. Jeżeli nasz pokój posiada kuchnię lub aneks kuchenny, możemy również ugotować coś sami kupując lokalnie produkowane produkty, te importowane są już sporo droższe.

Zdecydowana większość hoteli i resortów znajduje się w pierwszej linii brzegowej, z bezpośrednim dostępem do prywatnej lub publicznej plaży.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij