RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Blog

Dominikana - Sylwester w rajskiej rzeczywistości

Sylwester w rajskiej, tropikalnej scenerii, przy rytmach karaibskiej muzyki - czy można wyobrazić sobie lepsze zakończenie roku  i powitanie nowego? Licząc, że kolejny rok będzie lepszy i przyniesie  wiele optymizmu, zabierzemy Państwa w  egzotyczną podróż, do miejsca gdzie czas płynie wolnej a uśmiechy nie schodzą z twarzy. Dominikana w dzisiejszych czasach napawa nadzieją. Słońce świeci  tu nieprzerwanie, dostarczając  tak potrzebnej witaminy D, a brak stresu przyczynia się do budowania naturalnej odporności. Zabierzemy Państwa w podróż do krainy wiecznej zabawy, beztroski i optymistycznego podejścia do życia.

Wymarzona sceneria wakacyjna
Bezpieczeństwo priorytetowo

Bezpieczeństwo gości jest jeszcze większym priorytetem niż dotychczas. Hotele starają się zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i przestrzegać restrykcyjnych zasad, aby goście czuli się pewnie i komfortowo. Statystyki  dotyczące przypadków zakażeń są od wielu miesięcy w tendencji spadkowej.  Zarówno rząd Republiki Dominikańskiej jak i cała branża turystyczna świadczy najwyższy poziom opieki  dla podróżnych. Dla komfortu podróżujących, zaplanowany przez nas  wyjazd sylwestrowy, pilotuje polski opiekun, wraz ze wsparciem polskojęzycznego przewodnika na miejscu. Pilot jest z grupą od już momentu spotkania się na lotnisku, podczas pobytu, wycieczek oraz w drodze powrotnej do Berlina. Dzięki temu w razie jakichkolwiek nieoczekiwanych sytuacji na miejscu, mogą liczyć Państwo na wsparcie i pomoc. 

Bezpieczeństwo priorytetem
Bezpieczeństwo priorytetem
Rajski wypoczynek na karaibskich plażach
Rajski wypoczynek na karaibskich plażach
Bliżej kultury i historii

Wyjazd do Dominikany w okresie sylwestrowym to moc wrażeń i pozytywnych atrakcji. Praktycznie idealna pogoda – 30 stopni  podczas pobytu na miejscu to przyjemny przerywnik trwającej w Polsce zimy. Krajobrazy, na które składają się  odcienie lazurowego morza, śnieżnobiałego piasku i soczyście zielonej tropikalnej roślinności tworzą aurę tak pożądanego oddechu od codziennych trosk.
Oprócz błogiego odpoczynku, będą mieli Państwo okazję zwiedzić najpiękniejsze zakątki Dominikany i poznać bliżej jej niezwykłą historię i kulturę. Nie tylko podczas wycieczek, które dla Państwa przygotowaliśmy w programie, ale również w okresie sylwestrowym, kiedy radość i  zabawa  mieszkańców Dominikany staje się wręcz zaraźliwa. Rytmy merenge, bachaty i salsy to charakterystyczne elementy karaibskiej kultury, które koniecznie trzeba doświadczyć na miejscu, próbując własnych sił na parkiecie.  

Pożegnanie 2020 roku
Czysty relaks

Wylegiwanie się na białych plażach, w przyjemnym cieniu rajskich palm, z pewnością pozwoli naładować energie i pozytywnie nastawić do obcowania w nowej rzeczywistości jaka nas nastała. W przeciągu ostatniej dekady, Dominikana była niezwykle popularnym i obleganym kierunkiem turystycznym. Jednak z racji iż ruch turystyczny zwolnił obroty, w wielu miejscach można poczuć się praktycznie jak na bezludnej wyspie.

Sylwester 2020/2021 Sylwester 2020/2021

Powitanie Nowego Roku w gorącym klimacie, w otoczeniu wysokich palm i lazurowego morza to marzenie wielu. Dla tych, którym serce wybija rytm merengue i bachaty idealnym wyborem będzie słoneczna Dominikana

Zobacz ofertę
wróć

Social Media
Aktualności
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.