RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Blog

Dubaj, Sri Lanka, Malediwy – idealne połączenie? Zdecydowanie TAK!!!

Jeśli uważacie, że samo lenistwo na Malediwach nie jest dla Was, to mamy idealne rozwiązanie! 

 

Warto poznać 3 różne kraje podczas jednej podróży! Magiczny, pełen nowoczesności Dubaj przeniesie Was w całkiem inny świat, który nie tylko słynie z bogactwa i luksusu, ale pełnego tajemnic starego Dubaju. Sri Lanka jest królestwem herbaty, cynamonu, cejlońskich słoni i wielu zabytków należących do listy światowego dziedzictwa UNESCO. Malediwy będą niesamowitym doświadczeniem i przygodą życia. Ekskluzywny raj na Ziemi, którego nigdy się nie zapomina. Takie połączenie to majstersztyk wśród ofert dostępnych na rynku!

 

3 kraje podczas jednej podróży
Dubaj - dlaczego warto zobaczyć?

Dubaj jest jednym z najbardziej luksusowych miast na świecie, które oferuje wiele możliwości jak i atrakcji. Jest największym miastem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i to własnie tu stworzono najbardziej imponujące sztuczne wyspy palmowe nazywane "ósmym cudem świata". Tylko w Dubaju zobaczycie największy budynek świata Burj Khalifa, największe centrum handlowe Dubai Mall o powierzchni, aż 112,4 ha, gdzie znajduje się słynne dubajskie akwarium, podwodne zoo i kolorowe fontanny tańczące w rytm muzyki. Na turystów czekają również rejsy, wyprawy safarii, skoki na spadochronach, loty helikopterem czy też szusowanie na stoku narciarskim. Nie ma co ukrywać, że będąc w Dubaju wszystko jest "naj", największe, najwyższe czy też najdroższe. Myślę, że praktycznie nie ma rzeczy, których w Dubaju nie da się zrobić :) Wszystko jest możliwe, kwestia tylko naszej wyobraźni i zasobnego portfela :)

Uważam, że jest to miejsce, które trzeba choć raz w życiu zobaczyć, mnie osobiście miasto urzekło, a czy Was również?

Przekonamy się :)

Burj Khalifa- najwyższy budynek świata
Burj Khalifa- najwyższy budynek świata
Burj Al Arab - najsłynniejszy 6* hotel na świecie
Burj Al Arab - najsłynniejszy 7* hotel na świecie
Sri Lanka - Perła Oceanu Indyjskiego

Sri Lanka natomiast pozwoli Wam przenieść się do bogatego przyrodniczo i kulturowo kraju. Jest to kraina buddyjskich świątyń, pozostałości królewskich miast i pałaców.  Można tu poznać tajniki zaparzania i uprawy herbaty oraz skosztować lankijskiej kuchni. Jest to miejsce pełne niespodzianek i zapierających dech pejzaży, które z pewnością pozostaną w Waszej pamięci na zawsze. Wyspa słynie nie tylko z uprawy herbaty, ale i z największej ilości słoni przypadającej na jednego mieszkańca. Podczas wyprawy spotkanie z tymi majestycznymi zwierzętami jest obowiązkowym punktem na trasie. Słonie można zobaczyć na wolności podczas safari w Parku Narodowym Yala jak również w sierocińcu dla słoni Pinnawala. W sierocińcu żyje prawie setka słoni, które prowadzą bardzo zdrowy i regularny tryb życia. Każdy dzień ma podobny harmonogram: jedzenie, spacer i kąpiel w rzece. Podczas organizowanej przez nas wycieczki wzieliśmy pod uwagę wszystkie najważniejsze atrakcje więc z pewnością podróż będzie fascynującym przeżyciem. 

 

Sierociniec dla słoni Pinnawala
Sierociniec dla słoni Pinnawala
Lokalny rybak
Lokalny rybak
Malediwy - słońce, piasek i lazur oceanu

Malediwy będą idealnym zwieńczeniem podróży. Jest to raj na ziemi z tropikalną roślinnością, nieskazitelnymi białymi plażami i turkusowymi wodami Oceanu Indyjskiego. Na Malediwach będzie okazja do wypoczynku po intensywnej wycieczce i rozkoszowanie się ucieczką od rzeczywistości. Archipelag należy do 11 krajów na świecie, w którym nigdy nie odnotowano ujemnej temperatury więc jest to jedno z najlepszych miejsc na Ziemi. Oczywiście deszcze się zdarzają w tzw. niskim sezonie, ale jak to się mówi, pogody nigdy nie przewidzimy. Pobyt na miejscu będzie niesamowitym doświadczeniem, a obcowanie z naturą i fascynującą miejscową kulturą będzie pięknym wspomnieniem wakacji. 

Turkus Oceanu Indyjskiego
Turkus Oceanu Indyjskiego
Żółw morski
Żółw morski
Wyjazd grupowy już w listopadzie 2023 - Dubaj+ Sri Lanka+ Malediwy- Zapraszamy do rezerwacji!!!

Klienci biura podróży Unique Moments podczas wycieczki Dubaj+ Sri Lanka+ Malediwy będą mieli okazje poznanać najciekawsze miejsca na każdej z tych destynacji.

Co więcej?

Podczas całego wyjazdu będą Państwo pod opieką polskiego pilota, który będzie towarzyszył nam od momentu wylotu do momentu powrotu do kraju. 

 


                              DUBAJ + SRI LANKA + MALEDIWY from tj@um24.pl on Vimeo.

 

Z pozdrowieniami Sandra 

wróć

Social Media
Aktualności
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.