RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

Hotele Dubaj, ZEA

Jako, że pierwsze skojarzenia z Dubajem niezmiennie przynoszą na myśl obrazy przepełnione luksusem, większość zainteresowanych wyjazdem do tego miasta z pewną obawą rozważa wybór obiektu noclegowego. To w końcu w Dubaju znajdują się najbardziej luksusowe hotele na świecie, na czele z siedmio-gwiazdkowym Burj Al Arab czy hotelem Atlantis na Wyspie Palmowej. Nie ma jednak powodu do obaw. Dubaj ma przygotowaną ofertę niemal na każdą kieszeń, dlatego też nie trzeba być multimilionerem, żeby cieszyć się tu relaksującym urlopem.

Najwyższą klasę hotelową oferują oczywiście najbardziej luksusowe hotele. Prym wiedze w tym Burj Al Arab, hotel w Dubaju o charakterystycznym kształcie żagla, wybudowany na specjalnie dla niego usypanej sztucznej wyspie. Najniższe ceny za noc w tym hotelu nie spadają poniżej 8000 zł. Hotel jest kompleksowo wyposażony we wszelkie luksusowe udogodnienia, które zapewniają najwyższe standardy zakwaterowania swoim klientom.

Jeśli cenimy sobie wysoki komfort wypoczynku i na wakacje wybieramy sobie pięciogwiazdkowe hotele w Dubaju, które oferują szeroki wybór zakwaterowania. Usytuowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach, w różnych częściach miasta. W tej kategorii wyróżnić można Hotel Armani, usytuowany w Burj Khalifa. Turyści mogą wypoczywać w ekskluzywnych apartamentach zaprojektowanych przez samego mistrza Armaniego.

Miłośnicy konkretnych sieci hoteli również znajdą w Dubaju hotele, których jakość usług odpowiada im najbardziej. Znaleźć tu można hotele marek m.in. Sheraton, Novotel, Holiday Inn oraz inne, które są rozpoznawane i rozpowszechnione na całym świecie.

Jako że liczba turystów przybywających do Dubaju ciągle wzrasta (także w ramach wycieczek zorganizowanych), zwiększa się także ilość obiektów hotelowych, które świadczą usługi na bardzo dobrym poziomie, oferując sensowne ceny. Do tej grupy należą hotele leżące na zachodnim wybrzeżu.

Należy pamiętać, że Dubaj jest niezwykle popularną destynacją, dlatego też hotele warto jest rezerwować z pewnym wyprzedzeniem czasowym. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się udanymi wakacjami, w miejscu które najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.