RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Filipiny - praktyczne informacje

Hotele Filipiny

     Filipiny to kraj z jednej strony dobrze znany zagranicznym turystom, z drugiej wciąż jeszcze pełen tajemnic i niespodzianek. Z pewnością jest to jedno z dynamiczniej rozwijających się państw Azji Południowo-Wschodniej. Postępowi gospodarczemu towarzyszą zmiany zachodzące w infrastrukturze hotelowej.
W Manili centrum polityki, finansów i biznesu, dominują hotele położone w wieżowcach, których światła tworzą nocną panoramę miasta.
Zupełnie inny charakter i ceny mają hotele położone na mniejszych wyspach, na przykład Panglao, pełne lokalnego kolorytu i gościnności. Dlatego, nawet w trakcie wakacyjnego wypoczynku można poczuć się jak w domu, tylko nieco bardziej egzotycznym.
Jeśli natomiast marzy się Państwu, by pięknu otaczającej przyrody towarzyszył wysoki standard zakwaterowania, hotele na Filipinach w regionie Palawan oferują luksusowe wille położone na wodzie, na rajskich plażach albo ukryte w gęstym, tropikalnym ogrodzie. Mieszkając w nich można ukoić zmysły i zapomnieć, że istnieją telefony, laptopy czy zegarki.
Jako jedna z najlepszych destynacji na nurkowanie, Filipiny hotele mają sprofilowane na gości przyjeżdżających właśnie w tym celu. Zlokalizowane w pobliżu rafy koralowej, dają możliwość wypożyczenia sprzętu lub odbycia kursu niezbędnego do eksploracji bogatego, podwodnego świata.
Oprócz tych mniej znanych i spokojnych, są wyspy takie jak Boracay, które zdążyły już zawładnąć masową wyobraźnią. Bogaty wybór hoteli, które mają różne ceny, daje możliwość każdego rodzaju wypoczynku.
Mnogość i różnorodność filipińskich wysp powoduje, że każda z nich jest już jak osobna historia.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.