Hawaje - praktyczne informacje

Ślub i podróż poślubna

Ślub na Hawajach
Hawaje to idealne miejsce na spełnienie marzeń o ślubie w otoczeniu przepięknej, tropikalnej scenerii. Wyspy, które oczarowują swoim egzotycznym czarem, zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i unoszącym się wokoło duchem ‘aloha’ będą idealnym początkiem zupełnie nowego rozdziału w życiu Pary Młodej.

Formalności
Związek małżeński zawarty na Hawajach uznawany jest na całym świecie, a sama procedura ślubna nie jest skomplikowana. Wystarczy bowiem mieć ukończone 16 lat, przybyć do Honolulu z ważnym paszportem i udać się na krótką wizytę do lokalnego urzędu po specjalne pozwolenie. Na miejscu zapewniona jest profesjonalna opieka polskiego koordynatora, który pomoże Państwu dokonać wszelkich formalności w związku z uzyskaniem wymaganego dokumentu.

Jak wygląda ceremonia?
Ślub cywilny na Hawajach może odbyć się na jednej z dwóch malowniczych plaż: Waialae lub Kualoa (w zależności od wybranego pakietu). Dla Pary Młodej zapewnione są piękne polinezyjskie ozdoby ze świeżych kwiatów. Przed uroczystością spotykają się Państwo z naszym polskojęzycznym koordynatorem w celu omówienia wszystkich szczegółów ślubu. Polski asystent towarzyszy Państwu również podczas samej ceremonii.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
}?>
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij