Meksyk Last Minute

Meksyk stanowi idealną opcję do spędzenia leniwych wakacji lub wręcz przeciwnie – podróży pełnej eksploracji wspaniałych zabytków, pozostałości po czasach prekolumbijskich. W obu przypadkach, bez względu na cele wyjazdu, wszystko możemy zaplanować w kilka dni. Czy wystarczy więc spakować walizki, ulubione kremy z filtrem i czekać na okazyjną ofertę w najbliższym terminie? Odpowiedź brzmi – tak! Rezerwując wczasy last minute w Meksyku, stawiamy na egzotykę w bardzo korzystnej cenie, niesamowitą przygodę i zasłużony wypoczynek. Bo to przecież spontaniczne urlopy są najlepsze! Smaku przygodzie dodają dostępne w ramach wyżywienia restauracje serwujące egzotyczne dania kuchni meksykańskiej, ogromnej atrakcji turystycznej. Po wspaniałym wieczorze i drinkach z tequilą zaznają Państwo królewskiego wypoczynku w luksusowych pokojach o wysokim standardzie. Zakwaterowanie w ekskluzywnych hotelach dobieramy bardzo starannie. Luksusowe kurorty z udogodnieniami takimi jak: nurkowanie, katamaran czy kajaki zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Biuro podróży Unique Moments zaprasza na kuszące promocje obejmujące wygodny wylot samolotem z Polski.

czytaj dalej...

Jeśli za destynację podróżniczą obiorą Państwo Meksyk, last minute nie będzie stanowiło problemu do spędzenia wymarzonych wakacji. W przypadku tego kierunku żadne wizy, ani szczepienia się wymagane. Pozostaje jednak pytanie czy rezerwacja na kilka dni przed wylotem jest najkorzystniejsza?

Niekoniecznie. Kierunek swoją sławą kulinarno-przyrodniczą, przyciąga podróżujących z całego świata. Hoteli o wysokiej jakości świadczonych usług w Meksyku jest mnóstwo. Istnieje ryzyko, że zanim dostępność oferty utrzyma się do kilku dni przed planowanym przez Państwa urlopem, hotel ze względu na pełne obłożenie, nie będzie mógł przyjąć rezerwacji. Takie sytuacje często mają miejsce w rewelacyjnych hotelach z jednym z najlepszych opcji All Inclusive na Karaibach:

-          Paradisus Playa del Carmen 5*

-          Zoetry Paraiso de la Bonita Riviera Maya 5*

-          IBEROSTAR Grand Hotel Paraiso 5*

-          Blue Diamond Luxury Boutique Hotel 5*

-          Barcelo Maya Palace 5*

Komu opcja Meksyk last minute nie przypadnie do gustu?

Poszukującym unikalnego, meksykańskiego klimatu w butikowych obiektach. Meksyk to jedno z tych miejsc na świecie, gdzie można schronić się przed całym światem i troską życia codziennego w jednej z willi przy plaży lub np. na drzewie. Entuzjaści stylu art-deco, niekonwencjonalnych rozwiązań w łączeniu przeróżnych elementów w wystroju wnętrz, prywatnych basenów będą zachwyceni.

Niestety takie obiekty nie dysponują większą liczbą wolnych pokoi, a rezerwacja na kilka dni przed wylotem jest już praktycznie niemożliwa ze względu na pełne obłożenie.

Taka sytuacja często ma miejsce w poniższych hotelach z naszej oferty:

-    Be Tulum Beach & Spa Resort

-    Azulik - Luxury Private Villas & Spa Tulum

-    La Valise Tulum

Jeśli w ostatniej chwili do Meksyku to kiedy?

Poza ścisłym sezonem turystycznym trwającym od grudnia do lutego, w okresie ferii zimowych, Wielkanocy oraz Świąt Bożego Narodzenia. W tych okresach bowiem hotele przyjmują niezliczoną liczbę rezerwacji i często dostępność obiektu nie utrzymuje się do kilku dni przed wyjazdem.

Kiedy najlepiej zacząć planować podróż do Meksyku?

Wszystko zależy od wymagań, które stawiamy sobie tuż przed wyjazdem. Jeśli kluczowym składnikiem jest wysoka klasa przelotu (np. biznes), najwyższy standard hotelu czy prywatny przewodnik polskojęzyczny na Państwa wyłączność, podróż należy zaplanować na kilka miesięcy przed planowaną datą wylotu.

Planując wakacje w dużej grupie osób, chcąc być zakwaterowanym w tym samym hotelu, również należy wziąć pod uwagę fakt, że do ostatniej chwili z reguły utrzymują się pojedyncze wolne pokoje.

W podróżowaniu z dziećmi natomiast, kolejną ważną kwestią są duże pokoje rodzinne, składające się np. z 2 osobnych pomieszczeń/sypialni. Popyt na tego rodzaju zakwaterowanie ze względu na swój komfort, jest ogromny.

Jeśli natomiast żaden z wyżej wymienionych komponentów nie jest dla Państwa kluczowy, można śmiało planować wakacje w opcji Meksyk last minute przez większą część roku.

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij