Bora Bora Last Minute

Są takie turystyczne miejsca na ziemi, o których marzy każdy. Nawet jeśli jeszcze o tym nie wie, po obejrzeniu zdjęć w podróżniczych folderach, w jednej chwili chciałby przenieść się, aby na własne oczy ujrzeć to egzotyczne piękno i poczuć jak smakuje relaks. Wydawać by się mogło, że wystarczy podjąć decyzję o wyjeździe na wakacje, spakować walizki i kupić wycieczkę. Są jednak pewne kwestie, które warto wziąć pod uwagę przed planowaniem urlopu, szczególnie jeśli marzymy o locie samolotem do Polinezji Francuskiej lub konkretnie na wyspę Bora Bora. W tym przypadku oferta last minute nie będzie najlepszą opcją, a najniższą cenę i zakwaterowanie w ekskluzywnym hotelu czy luksusowych willach o wysokim standardzie zagwarantuje nam rezerwacja dokonana sporo przed terminem planowanych wczasów. Jako doświadczone biuro podróży proponujemy promocje obejmujące oferty sprawdzonych kurortów często w formie all inclusive z wyżywieniem. Osoby zainteresowane Polinezją Francuską, jak najwygodniejszą podróżą samolotem z Polski do miejsca docelowego i wypoczynkiem z udogodnieniami, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

czytaj dalej...

Dlaczego Polinezja Francuska nie jest kierunkiem Last Minute?

Z punktu widzenia dobrej relacji ceny do jakości w kontekście wyjazdu na Polinezję Francuską, podstawą jest bilet lotniczy. Te najkorzystniejsze cenowo oraz najwygodniejsze pod względem przesiadek w międzynarodowych portach lotniczych, odbywają się przez Stany Zjednoczone. Tutaj warunkiem koniecznym (bez względu na to ile czasu spędzą Państwo na lotnisku w USA) jest wiza wjazdowa. W tym przypadku obowiązują tradycyjne metody ubiegania się o wizę amerykańską w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych. Taki proces może potrwać nawet do kilku tygodni, niestety bez gwarancji otrzymania upragnionego dokumentu. Na pytanie czy można dostać się na Polinezję bez przelotu przez Stany Zjednoczone, odpowiadamy, że można, ale wiąże się to z bardzo długą podróżą. Warto rozważyć wówczas wzbogacenie podróży o przystanki np. w Nowej Zelandii i Tokio.

Polinezja Last Minute to nie jest również dobra opcja dla poszukujących najwyższego standardu hoteli. Te, które oferują wille na wodzie, z przeszklonymi podłogami, prywatnymi basenami, jacuzzi na tarasie i oferujące najpiękniejsze widoki, często wyprzedają się jako pierwsze. W przypadku tej destynacji – luksus dla wielu podróżujących, ma olbrzymie znaczenie.

Korzyści wczesnej rezerwacji

Biorąc pod uwagę odległość kierunku, jego kosztowność i możliwości połączenia kilku wysp podczas jednej podróży (np. Morea + Bora Bora) czy zorganizowania przystanku po drodze (np. w Tokio, Los Angeles czy w Auckland), warto o rezerwacji pomyśleć dużo wcześniej. Taka właśnie jest Polinezja Francuska. Last Minute w tym przypadku praktycznie nie obowiązuje. Rezerwacja z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem pomoże Państwu nie tylko rozłożyć koszt całego pakietu, ale i zaplanować wyjazd, który niejako okazuje się podróżą życia, czy jak zwykli mawiać turyści, którzy taką podróż już odbyli – „wycieczką do raju”.

Z punktu widzenia rezerwacji hotelowej, obiekty stosują różne promocje, które mają nagrodzić tych, którzy zdecydowali się na wyjazd najwcześniej. Do najczęściej stosowanych rabatów należą: promocje procentowe, obniżające cenę hotelu o nawet 25%, dodatkowe atrakcje i usługi w cenie czy np. „gratisowe noce” nagradzające tych, którzy w danym hotelu przebywać będą najdłużej.

Wśród polecanych przez nas obiektów, które nagradzają wczesne rezerwacje, należą między innymi:

- Four Seasons Resort Bora Bora 5*

- The St. Regis Bora Bora Resort 5*

- Le Meridien Bora Bora 5*

- Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa 5*

- Conrad Bora Bora Nui 5*

W kwestii biletów lotniczych – tu również zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji, kiedy dostępne są najniższe taryfy dla podróżujących. Jako że bilet na Polinezję nie należy do inwestycji najtańszych, wcześniejsza rezerwacja obniżyć może koszt wyjazdu aż o kilka tysięcy!

Jeśli Polinezja Francuska Last Minute to kiedy?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta: nie ma takiego okresu, który byłby idealną opcją last minute. Polinezja Francuska, o czym wspomnieliśmy wcześniej, nie jest typowym kierunkiem, który możemy zarezerwować w każdej chwili po podjęciu decyzji o wyjeździe. Jeśli jednak z różnych powodów opcja wczesnej rezerwacji nie wchodzi u Państwa w grę, proponujemy obserwować ofertę wyjazdu na Polinezję w niższym sezonie turystycznym, a więc od lutego do mniej więcej maja.

Jeśli zdecydują się Państwo spędzić urlop życia w otoczeniu niesamowitej przyrody, poczuć prawdziwy luksus, zjeść śniadanie z widokiem na Otemanu czy po prostu zrelaksować się w miejscu, które co roku zdobywa pierwsze miejsca w kategorii najbardziej luksusowych na świecie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Państwu dobrać najlepszą możliwą opcję dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij