RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Zanzibar Last Minute

Zanzibar Last Minute All Inclusive

Rezerwacja wakacji z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem wydaje się dla wielu z Państwa abstrakcyjna. Przekonujemy, że takie działanie niesie za sobą szereg pozytywnych aspektów, z których to właśnie Państwo wyniosą najwięcej korzyści. Jednym z nich jest najniższa możliwa cena. Dla tych z Państwa, którym z różnych względów, nie uda się zaplanować wakacji first minute, wzięliśmy pod lupę egzotyczny Zanzibar w ofercie last minute. To rozwiązanie trochę ryzykowne ze względu na popularność, jaką cieszą się podróże w to magiczne miejsce i jej stosunek do ilości dostępnych opcji zakwaterowania w hotelach zarówno luksusowych, jak i tych nadal ekskluzywnych, ale o nieco niższym standardzie. Planowanie wczasów na Zanzibarze, oprócz wybrania terminu wylotu i spakowania walizki, wymaga także zadbania o niezbędne szczepienia. Bez nich spokojny wypoczynek jest niemożliwy. Warto zapoznać się z ofertami first minute i all inclusive, aby zapewnić sobie lot samolotem, pokój z pięknym widokiem, wyżywienie a nawet takie udogodnienia jak prywatna plaża. Dlatego najlepsze promocje to właśnie te, gdy możemy dużo wcześniej określić daty urlopu.

czytaj dalej...
Zanzibar - last minute   
13 350 zł/os.
11 490 zł/os.
22 980 zł razem
zobacz szczegóły
Last
Minute
Rejs po Karaibach z Florydą z polskim pilotem
Rejs po Karaibach z Florydą z polskim pilotem

Trasa: Miami-Bahamy-Jamajka-Kajmany-Meksyk armator: MSC Cruises
statek: MSC Divina
termin wyjazdu: 29.02 - 11.03.2024 (12 dni)
długość rejsu: 8 dni
miejsce wylotu: Warszawa
14 590 zł/os.
12 990 zł/os.
25 980 zł razem
zobacz szczegóły
Last
Minute
Rejs po Karaibach z Florydą + Aruba
Rejs po Karaibach z Florydą + Aruba

Trasa: Miami - Jamajka - Aruba - Kolumbia - Panama - Kostaryka - Bahamy armator: MSC Cruises
statek: MSC Divina
termin wyjazdu: 08.03 - 22.03.2024 (15 dni)
długość rejsu: 12 dni
miejsce wylotu: Warszawa

Szukasz ofert
LAST MINUTE?

last-minute-clock

Skontaktuj sie z nami!

Wyspa położona u wybrzeży idealnie turkusowego Oceanu Indyjskiego, z roku na rok bije rekordy popularności wśród afrykańskich egzotycznych destynacji podróżniczych. Jako jeden z wiodących kierunków, konkuruje o miano najlepszego miejsca wypoczynkowego dla turystów zmęczonych zimą i spragnionych gorącego słońca.

Te czynniki sprawiają, że liczba rezerwacji z roku na rok jest coraz większa. Na miesiąc przed planowaną datą wylotu brakuje już wolnych pokoi w hotelach, a ceny biletów lotniczych znacząco wzrastają.

Jeśli planują Państwo spędzić urlop na Zanzibarze, zalecamy wcześniejszą rezerwację wakacji, która wiąże się z dostępem do wielu promocji hotelowych, przysługujących za wcześniejszą rezerwację. Wśród takich bonusów dostępny jest np. rabat procentowy – im wcześniej zarezerwują Państwo wakacje, tym obniżka w stosunku do pierwotnej ceny, będzie większa. W hotelach na Zanzibarze jest to z reguły upust od 5 do 35%. Jeśli rozważają Państwo dłuższe pobyty - od 7 do 14 dni, często przysługuje promocja „gratisowych nocy”, która oznacza, że rezerwując np. 7 nocy, płacą Państwo za 6. Promocje mają określony termin ważności i często kończą się z upływem danego miesiąca.

 

Komfort w cenie

Zanzibar jest idealną wyspą do spędzenia leniwych wakacji. Można zwiedzić kilka obowiązkowych punktów i korzystać z bogatej oferty sportów wodnych, ale wciąż kierunek ten uznawany jest za idealne miejsce na relaks.

Można by więc rzec, że skoro zwiedzania wyspy nie planuje się miesiącami, a wizę uzyskuje się na lotnisku to warto pokusić się o wypoczynek Zanzibar last minute. Przed wyjazdem należy się jednak zapoznać z informacjami o zalecanych szczepieniach i podjąć decyzję o ewentualnej aplikacji. Obowiązkowo polecamy również skompletowanie apteczki zawierającej niezbędne leki pomocne w razie nietolerancji odmiennej flory bakteryjnej i zakup repelentów na komary. Jeśli planują Państwo w niedługim czasie wybrać się na Zanzibar, last minute będzie dobrą opcją jeśli skompletują Państwo niezbędne rzeczy jeszcze przed rezerwacją.

Większa dostępność

Hoteli o wysokiej jakości świadczonych usług na Zanzibarze jest sporo. Do tej grupy zaliczają się jednak w dużej mierze obiekty, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród podróżników z całego świata. Istnieje ryzyko, że zanim dostępność oferty utrzyma się do kilku dni przed planowanym przez Państwa urlopem, hotel ze względu na pełne obłożenie, nie będzie mógł przyjąć rezerwacji. Takie sytuacje często mają miejsce w rewelacyjnych hotelach: Melia Zanzibar 5*, Diamonds La Gemma Dell’Est czy np. Hideway Of Nungwi Resort & Spa (5*).

Zanzibar Last Minute nie gwarantuje więc pobytu w najlepszym hotelu lub takim, który szczególnie sobie Państwo upodobali, wybierając wymarzoną destynację na podróż jeszcze kilka miesięcy przed planowaną datą rezerwacji. Podobna sytuacja ma miejsce z dostępnymi pokojami. Najczęściej wyższe typy zakwaterowania, a więc pokoje o wyższym standardzie – z widokiem na ocean, pokoje typu Deluxe, a także duże pokoje rodzinne, te składające się z dwóch pomieszczeń, wyprzedają się jako pierwsze. Szczególnie właśnie tutaj, na Zanzibarze, gdzie widok lazurowego oceanu w połączeniu z białym, pudrowym piaskiem, tworzy niezwykły spektakl barw i przenosi w mgnieniu oka do raju...

Do ostatniej chwili ciężko jest też czekać z rezerwacją hoteli średniej klasy, które mają dobrą relację cena-jakość, a przy tym wiele pozytywnych opinii. Takim przykładem jest hotel Sultan Sands iIsland Resort (4*).

Podobna sytuacja występuje w przypadku przelotów. Wybierając się na Zanzibar, mamy dostęp do kilku wariantów. Są to loty bezpośrednie – czarterowe lub rejsowe z 1 lub 2 przesiadkami. W tym przypadku bilety rezerwowane z większym wyprzedzeniem, mają z reguły korzystniejsze ceny. Bezpośrednie przeloty czarterowe są bardziej ekonomiczną opcją transportu, trafiają się promocyjne ceny, jednak przy takim rozwiązaniu nie mamy możliwości połączenia Zanzibaru z innym kierunkiem (np. przystankiem w Dubaju czy safari w Tanzanii).

Jeśli ponadto zamierzają Państwo zwiedzać wyspę, polskojęzyczni przewodnicy często mają już wypełnione kalendarze wycieczkami prywatnymi, które ktoś zarezerwował z większym wyprzedzeniem.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.