RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Malediwy - praktyczne informacje

Hotele, Malediwy

Hotele na Malediwach oferują szeroki wybór zarówno pod względem cen, standardu, atrakcji czy nawet rodzaju wyżywienia. Wiele obiektów posiada zarówno wille na lądzie jak i na wodzie, co wyróżnia Malediwy hotele jako jedno z nielicznych takich miejsc na świecie. Należy jednak pamiętać, iż w zasadzie każdy resort położony jest na innej wyspie, co daje gościom poczucie odosobnienia, ciszy i spokoju, między innymi tym właśnie hotele Malediwy wyróżniają się na tle innych destynacji. Wyselekcjonowaliśmy dla Państwa hotele, które sami odwiedziliśmy i które naszym zdaniem mają bardzo dobrą relację cena - jakość. Niektóre z nich posiadają rafę koralową dostępną bezpośrednio z plaży (tzw. House Reef), inne zaś nieco oddaloną od hotelu, do której ułatwiony jest transfer za pomocą szybkiej łodzi motorowej. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji zalecamy skontaktować się z nami, a my zaproponujemy hotel, spełniający Państwa oczekiwania.

 

Przy wyborze zakwaterowania warto sprawdzić, czym charakteryzują się, jakie mają położenie i co jeszcze mają do zaoferowania poszczególne typy zakwaterowania:

1)      Garden Villa/Bungalow – wille z widokiem na ogród, często położone w drugiej linii brzegowej

2)      Beach Villa/Bungalow – wille zazwyczaj położone w pierwszej linii brzegowej, tuż przy plaży, z widokiem na ocean, 
         niektóre zlokalizowane są również od wschodu bądź zachodu słońca

3)      Water Villa/Bungalow – wille położone na wodzie lub tuż przy samym brzegu (w zależności od hotelu),
         niektóre zlokalizowane są również od wschodu bądź zachodu słońca

4)      Jacuzzi Water Villa – wille na wodzie, dodatkowo wyposażone w prywatne jacuzzi

5)      Beach/Water Villa with Pool – wille na lądzie lub na wodzie, dodatkowo wyposażone w prywatny basen

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.