Polinezja Francuska - praktyczne informacje

Polinezja Francuska i Bora Bora: hotele

Wybierając się na Polinezję Francuską możemy być pewni, że zostaniemy przyjęci z otwartymi ramionami i ugoszczeni przez naszych gospodarzy w wyjątkowy sposób. Atmosfera serdeczności i wszechogarniającego optymizmu daje się wyczuć już po przylocie i towarzyszy przybywającym tu turystom jeszcze przez długi czas po zakończeniu podróży. Oferta miejsc noclegowych na wyspach polinezyjskich jest bardzo bogata i zróżnicowana. Każdy znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań, zarówno jeśli chodzi o standard zakwaterowania, jak i cenę.

Wyspy Polinezji, a szczególnie najbardziej pożądana Bora Bora słyną z najbardziej luksusowych hoteli oferujących swoim gościom piękne domki tuż przy piaszczystej plaży lub wille na wodzie z prywatnym tarasem i bezpośrednim zejściem do krystalicznie czystego oceanu. Z bungalowów rozpościera się zachwycający widok na gęste tropikalne lasy i skaliste szczyty oraz otaczające je białe plaże i mieniącą się w słońcu lagunę. Restauracje hotelowe prowadzone są przez najlepszych kucharzy i serwują wykwintne dania dbając o najmniejsze detale smakowe, a obsługa staje na wysokości każdego zadania i sprawia, że każdy z gości czuje się wyjątkowo.

Dla osób, którym nie zależy na luksusach i które chciałyby bliżej poznać mieszkańców i ich codzienne życie dobrym rozwiązaniem będzie szeroki wachlarz prywatnych pensjonatów prowadzonych przez rodziny. Zazwyczaj takie pensjonaty są dużo tańsze niż hotele i często mają na wyposażeniu kuchnię idealną do samodzielnego przygotowywania posiłków. Jest to też więc dobre rozwiązanie dla osób, które planują dłuższy pobyt na Polinezji i nie chciałyby korzystać z hotelowych restauracji.

Hoteli i pensjonatów na wyspach Polinezji jest bardzo dużo, dlatego chętnie doradzimy Państwu wybór odpowiedniego rodzaju zakwaterowania, tak aby spełniał on Państwa oczekiwania. Wakacje na Polinezji można zaplanować na jednej wyspie, ale równie ciekawą opcją jest połączenie pobytu na kilu wyspach, np. Tahiti + Moorea + Bora Bora. Wysp oraz możliwość ich połączenia jest wiele, dlatego mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo w kwestii planowania wakacji.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij