Polinezja Francuska - praktyczne informacje

Przystanek w Los Angeles + Polinezja, Polinezja Francuska

Zwiedzanie Miasta Aniołów - rejs o zachodzie słońca z kolacją (opcjonalnie) - Universal Studios Hollywood

Przystanek w światowej stolicy przemysłu rozrywkowego i filmowego. Niepowtarzalna okazja, by poznać styl życia gwiazd i sław, odkryć ekskluzywne dzielnice i architektoniczne perełki tego miasta.Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Los Angeles

Wylot z Polski i przylot na lotnisko Los Angeles International Airport, a następnie transfer shuttle-busem do wybranego hotelu. Opcjonalnie istnieje możliwość zorganizowania transferu prywatnym samochodem (za dopłatą). Po zakwaterowaniu czas na odpoczynek po długiej podróży lub samodzielne poznawanie miasta.

Nocleg w hotelu MdR - A DoubleTree by Hilton 3*

Dzień 2 - Zwiedzanie Miasta Aniołów - rejs o zachodzie słońca z kolacją

Wycieczka po najpopularniejszych zakątkach Los Angeles luksusowym, klimatyzowanym autobusem. Trasa wiedzie przez centrum amerykańskiej kinematografii Hollywood, ekskluzywne Beverly Hills oraz ulicę Rodeo Drive. Zobaczą Państwo m.in. Teatr Chiński Graumana, słynną Aleję Gwiazd, Teatr Kodaka, dzielnicę Chinatown oraz halę koncertową Walta Disney’a.

Wieczorem zapraszamy na 2,5h rejs po zatoce, który rozpocznie się w porcie Marina Del Ray. Podczas rejsu podana będzie uroczysta kolacja przyrządzona przez znakomitych kucharzy na pokładzie jachtu. Z dala od miejskiego zgiełku można będzie dać się porwać muzyce i podziwiać skąpaną w blasku zachodzącego słońca panoramę Los Angeles.

Nocleg w hotelu MdR - A DoubleTree by Hilton 3*

Dzień 3 - Zabawa w parku rozrywki Universal Studios

Tego dnia czas wolny lub możliwość wybrania się na całodzienną zabawę w jednym z największych parków rozrywki na świecie - Universal Studios Hollywood. Niesamowita dawka rozrywki w jednym miejscu: prawdziwa kinowa scenografia, emocjonujące pokazy i najnowocześniejsze technologie pozwolą poczuć się jak na planie prawdziwego, amerykańskiego filmu. Na terenie Universal Studios można zwiedzić prawdziwe studio filmowe i nowoczesne sale kinowe, a także skorzystać z oferty najlepszych sklepów i restauracji. Dojazd do parku rozrywki i powrót do hotelu nie jest zapewniony w cenie wycieczki.

Nocleg w hotelu MdR - A DoubleTree by Hilton 3*

Dzień 4 - Wylot z Los Angeles

Czas na pożegnanie z Miastem Aniołów. Wymeldowanie z hotelu i transfer na lotnisko a nastęnie wylot z Los Angeles.

 

 

Źródło zdjęć: pixabay.com

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij