Rejs - praktyczne informacje

Rejs - Indie + Malediwy

Przygodę rozpoczniemy od magicznego Bombaju, gdzie dynamiczne życie ulicy wciągnie nas w klimat Indii. Poznamy różne regiony Indii oraz jej zmienne oblicza. Luksusowy statek Costa Victoria zabierze nas w podróż wzdłuż wybrzeża Indii, by zakończyć ją na rajskich Malediwach!


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wylot z Warszawy

Zbiórka na lotnisku w Warszawie i przelot do Bombaju.

 

Dzień 2 - Bombaj, Indie (śniadanie, kolacja)

Po przylocie późnym wieczorem zakwaterowanie w hotelu 3* ze śniadaniami w Bombaju. Czas wolny i wieczorem zaokrętowanie na statku Costa Victoria 4*.

Dzień 3 - Bombaj, Indie (śniadanie, obiad, kolacja)

Kolejny dzień w Bombaju to nowa szansa na odkrycie jego zakątków. Tego dnia odwiedzimy tzw. Zespół Grot Elefanty, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wyspa swoją nazwę dostała od portugalskich kolonizatorów, a w środku kompleksu znajdziemy wykute w skale posągi Śiwy, które powstały prawdopodobnie w latach 450–750. Zobaczymy najpiękniejsze miejsca Bombaju.

Dzień 4 - Dzień na morzu (śniadanie, obiad, kolacja)

Costa Victoria 4* to całkowicie odnowiony statek, który oferuje elegancki wystrój, bary zdobione mozaikami i promenady dające możliwość podziwiania widoków z pokładów. Sami zdecydujcie, na co macie ochotę każdego dnia – elegancka kolacja w restauracji à la carte czy
dawka mocnych wrażeń w kasynie?

Dzień 5 - Mangalore, Indie (śniadanie, obiad, kolacja)

Skarby Mangalore - Ten kurort nadmorski leży przy ujściu rzek Netrawati i Gurupury, przez co niegdyś był jednym z głównych portów korzennych na morskim szlaku. W przeszłości był pod panowaniem Portugalczyków, by następnie przejść w ręce Brytyjczyków. Nasze zwiedzanie rozpoczniemy od świątyni Kadri, będącej symbolem buddyzmu. Następnie pojedziemy na lokalny targ, by nacieszyć oko przyprawami i produktami. Atrakcją będzie również wizyta w fabryce nerkowców oraz w ważnych świątyniach, tj. św. Alojzego lub świątyni Gokarnanatha.

Dzień 6 - Koczin, Indie (śniadanie, obiad, kolacja)

Miasto położone na Wybrzeżu Malabarskim jest ciekawą mieszanką pozostałości brytyjskich i portugalskich, przeplecionych licznymi synagogami i meczetami. Każdy z przyjezdnych pozostawił tu cząstkę swojej kultury, przez co Koczin to istny tygiel kulturowy. Koczin to chyba najbardziej europejskie miasto Indii. Kolonialna zabudowa, popularne chińskie sieci rybackie oraz targ rybny. Przejażdżka łódką motorową do Fort Kochi oraz pyszny, tradycyjny lunch w restauracji. Poznamy niesamowity region – Keralę!

Dzień 7 - Dzień na morzu (śniadanie, obiad, kolacja)

Relaks na statku zapewnią baseny zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne czy też profesjonalne SPA. Spektakularne widowiska są wystawiane codziennie w sali Concorde Plaza. Siłownia czeka otworem na spragnionych wysiłku fizycznego.

Dzień 8 - Malé, Malediwy (śniadanie, obiad, kolacja)

Państwo wyspiarskie słynące ze swoich nieziemskich widoków. Ponad tysiąc wysepek osadzonych na atolach koralowych sprawia, że krajobraz jest iście niebiański. 
Wycieczka fakultatywna "Skarby Malediwów" odkryjemy podczas całodziennej wycieczki w najpiękniejsze miejsca. Pobyt na tzw. sandbag sprawi, że poczujemy się jak na bezludnej wyspie. Fani nurkowania będą mieli ku temu wspaniałe warunki. Nasi przewodnicy dołożą wszelkich starań, abyśmy spotkali na swej drodze delfiny - cena od 406 zł.

Dzień 9 - Hulhumalé, Malediwy (śniadanie)

Tego dnia zakończymy nasz rejs, ale nie będzie to powód do smutku, ponieważ czekają nas dwa dni na rajskich Malediwach!
Wycieczka fakultatywna „Dzień w resorcie”. Motorówka zabierze nas do luksusowego resortu Cinnamon, gdzie spędzimy dzień, wygrzewając się na słońcu i jedząc pyszny lunch - cena od 608 zł. Zakwaterowanie w hotelu 4* ze śniadaniem.

Dzień 10 - Malé City Tour, Malediwy (śniadanie)

Ostatni dzień warto spędzić, spacerując po stolicy Malediwów – Malé. Zobaczymy wszystkie najważniejsze obiekty: Pałac Sułtana, targ rybny i targ lokalny, Pałac Prezydencki i meczety. Zobaczymy, jak wygląda życie w tym ultra zatłoczonym mieście, a lokalny przewodnik opowie o codziennym życiu mieszkańców stolicy. Późnym popołudniem transfer na lotnisko.

Dzień 11 - Przylot do Polski

Koniec naszej podróży

Dodatkowe informacje

Cena zawiera:

-rejs luksusowym statkiem Costa Victoria 4* o długości 7 nocy / 8 dni
-zakwaterowanie w dwuosobowej kabinie wewnętrznej z 3 posiłkami oraz napojami w trakcie rejsu
-zakwaterowanie na 1 noc w hotelu 3* w Bombaju ze śniadaniem
-zakwaterowanie na 1 noc w hotelu 4* na Malediwach ze śniadaniem
-3 wycieczki w Indiach oraz Male City Tour
-opłaty portowe
-transfery lotniskowe
-opiekę polskiego pilota
-Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
-ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Cena nie zawiera:

-obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 10 EUR/os./dzień
-dopłaty do kabin z oknem oraz z oknem i balkonem
-dopłaty do opcji All Inclusive na statku

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij