Rejs - praktyczne informacje

Rejs: Miami-Meksyk-Kajmany-Jamajka-Bahamy z polskim pilotem

Słoneczna Floryda z Key West, ruiny Majów i lazurowe wody meksykańskiego wybrzeża, nurkowanie na Kajmanach, piękne i ekscytujące wodospady na Jamajce, a na deser prywatna plaża armatora na Bahamah...Nie brzmi wspaniale ? Możesz  doświadczyć tego wszystkiego już w styczniu podczas naszego rejsu z polskim pilotem.

Dlaczego z nami? 

  • opieka polskiego pilota podczas całego wyjazdu
  • komfortowy lot
  • przystanki w pięknych, karaibskich portach
  • pobyt na luksusowym i nowoczesnym statku z pełnym wyżywieniem
  • wycieczki fakultatywne pod opieką polskiego pilota

 

Wybierz się w wirtualną podróż po statku!

http://virtual-tours.msccruises.com/MSC-Seaside/en-us/index.html?sc=scene_suite

 

 

 

 


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Warszawa – Miami (USA)

Wylot z Warszawy do Miami (z 1 przesiadką).
Transfer do hotelu,  zakwaterowanie i czas wolny w Miami na Florydzie.

Dzień 2 - MIami Beach / Floryda

Czas wolny i relaks na sławnym Miami Beach. Grzechem byłoby nie udać się na jedną z piaszczystych plaż Miami np. South Beach.

Dzień 3 - Miami Beach - Key West

Tego dnia czeka nas wspaniała trasa widokowa na Key West, najbardziej wysunięty na południe punkt na Florydzie. Key West to wyspa o wymiarach 2 km na 6 km zwana karaibskim miasteczkiem, do której prowadzi autostrada „na wodzie.” To kolonialne miasteczko sławne jest również z tego, iż znajduje się tam dom Ernesta Hemingwaya, w którym sławny pisarz napisał jedną ze swoich najbardziej udanych książek pt. „Komu bije dzwon”. Nocleg  w hotelu w Miami.

Dzień 4 - Miami – Park Narodowy EVERGLADES

Zaraz po śniadaniu udamy się całodniową wycieczkę do Parku Narodowego Everglades. Park położony jest na terenach podmokłych, co sprawia że żyje w nim wiele rzadkich gatunków zwierząt. Podczas tej wycieczki zobaczymy farmę aligatorów wraz z pokazem karmienia, a wszystko to obejrzymy z pokładu łodzi śmigłowej. Amerykański krokodyl, manaty rzeczne czy też wiele gatunków unikatowych ptaków, to tylko jedne z wielu atrakcji, które spotkamy na swojej drodze. Po wizycie w parku, rozpoczniemy wycieczkę panoramiczną po Miami podczas której zwiedzimy m.in. dzielnice Little Havana, miejsce zamieszkania kubańskich imigrantów. Wieczorem zaokrętowanie na najnowszym statku MSC Seaside 5*.

Dzień 5 - Dzień na morzu

Dzień na morzu, to szansa na dokładne poznanie statku. Aktywni mogą udać sięna basen lub siłownie. Dla odważnych i szukających dreszczyku emocji, armator przygotował zjazd tyrolski na wysokości 130m. Szukający kącika do relaksu znajdą go w jednej z wielu kawiarni lub barów, gdzie popijając drinka lub kawę będą spoglądać na piękne widoki.

Dzień 6 - Ocho Rios / Jamajka

Jamajka przywita nas tym, z czego słynie najbardziej – rytmem muzyki reggae i żarem tropików. Ocho Rios to jeden z głównych ośrodków wakacyjnych na Jamajce. Miejscowość znana najbardziej z bliskości niesamowitych wodospadów Dunn’s River Falls.Wycieczka fakultatywna ‘Wodospady Dunn’s River Falls’: Z portu w Ocho Rios udamy się na wycieczkę do najsłynniejszego miejsca na Jamajce – Dunn’s River Falls. Całodniowa wyjazd do tych pięknych, wysokich na 220m wodospadów dostarczy masy atrakcji oraz widoków. Chętni będą mogli zażyć kąpieli w jednej z rajskich lagun, a wspinaczka po wodospadzie to opcja dla tych, którzy potrzebują nieco adrenaliny. Tego dnia odkryjecie piękno Jamajki!
*wycieczka opcjonalna za dopłatą

Dzień 7 - George Town, Kajmany

Kajmany, to raj dla plażowiczów oraz fanów nurkowania. W tym porcie. Plaża Seven Mile Beach zachwyci wszystkich swym turkusem oraz białym piaskiem. Dodatkową atrakcją będą domy w stylu kajmańskim oraz bliskość Farmy Żółwi, gdzie można zobaczyć okazy ważące ponad 150 kg. Fani nurkowania również znajdą coś dla siebie. Drugą propozycji wycieczki jest wyjazd do Stingray City, gdzie będzie można pływać z płaszczkami.
*wycieczka opcjonalna za dopłatą

Dzień 8 - Cozumel / Meksyk

Cozumel oznacza Wyspę Jaskółek i jest świetną bazę dla amatorów nurkowania. Podobno pierwszymi mieszkańcami byli Majowie, a cześć oddawano bogini Księżyca Ixchel. Ta wyspa, to również świetna baza wypadowa do słynnej plaży Playa del Carmen oraz do miejscowości Tulum. Poranny wyjazd na wycieczkę klimatyzowanym środkiem transportu do ruin miasta Majów Tulum - Zama, malowniczo położonych na karaibskim klifie. Nazwa Tulum oznacza "zamknięcie" lub "mur" i została nadana współcześnie. Spacer po strefie, zwiedzanie znajdujących się tutaj obiektów. Następnie przejedziemy do lokalnej cenoty – są to wyrzeźbioneprzez naturę studnie-naturalne baseny, w których będziemy mogli zażyć relaksującej kąpieli
*wycieczka opcjonalna za dopłatą

Dzień 9 - Dzień na morzu

Dzień na morzu, to czas na relaks i korzystanie ze wszelkich atrakcji, które oferuje statek MSC Seaside. 

Dzień 10 - Ocean Cay, Bahamy

Ocean Cay, prywatna wyspa armatora, która będzie oddana do użytku jesienią 2019 roku. Znajdziemy tutaj mnóstwo barów, restauracji i kawiarni. Spędziemy dzień na rajskiej wyspie!

Dzień 11 - Miami Beach - wylot do Polski

Przypłynięcie do portu w Miami, po śniadaniu wykwaterowanie ze statku i transfer na Miami Beach. Pierwsza część dnia to w czas na relaks w Miami. Istnieje możliwość wyjazdu na zakupy do jednego z centrów handlowych np. Dolphin Mall. Organizator zapewnia miejsce do przechowania bagażu. Wieczorem transfer na lotnisko na lot powrotny (1 przesiadka) do Warszawy.

Dzień 12 - Warszawa

Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Dodatkowe informacje

- od podróżujących do USA oraz w region Karaibów nie są wymagane obowiązkowe szczepienia

- od podróżujących do USA są wymagane wizy (biuro pomaga w ubieganiu się o wizy do USA)

- organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w sytuacji gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób

- plan lotów oraz programu może ulec zmianie

 

 

 

 

 

 

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij