Rejs - praktyczne informacje

Karaiby z przystankiem w Havanie

Zapraszamy Państwa na krótki rejs po Morzu Karaibskim z dwudniowym postojem w porcie Havany. Rejs ten daje niepowtarzalną możliwość do zgłębienia zakątków Havany, gdyż statek zatrzymuje się w porcie na aż dwa dni! Oferujemy szeroki wachlarz wycieczek fakultatywnych, oczywiście wszystko dostosowujemy do potrzeb naszego klienta. Oprócz Havany, statek dobija również do wybrzeży jednej z wysp Bahamy – niewielkiej Great Stirrup Cay, gdzie można spędzić cały dzień plażując, lub skorzystać z licznych atrakcji jakie oferuje armator.
Dodatkowo, na Państwa życzenie, oferta może zostać uzupełniona o kilkudniowy pobyt wypoczynkowy lub zwiedzanie przed czy po rejsie w Miami lub jego okolicach. Wszystko to, będzie oczywiście idealnie dostosowane do potrzeb naszego klienta. UWAGA! Terminy podane w ofercie to sztywne terminy poszczególnych rejsów, w przypadku gdy godzina przylotu do miasta portowego w dniu rejsu jest zbyt późna (istnieje ryzyko nie zdążenia na odprawę portową) przylot będzie konieczny na dzień przed rejsem i doliczony zostanie nocleg transferowy.

DZIEŃ

PROGRAM REJSU

WPŁYNIĘCIE

WYPŁYNIĘCIE

1. PON

MIAMI, FLORYDA/USA

-

17:00

2. WT

HAVANA, KUBA

08:00

-

3. ŚR

HAVANA, KUBA

-

12:00

4. CZW

GREAT STIRRUP CAY, BAHAMY

08:00

17:00

5. PT

MIAMI, FLORYDA/USA

07:00

-

 


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Miami - port wyokrętowania

Miami, dzień przylotu, czas na odpoczynek, zwiedzanie i przygotowanie do rejsu.

Dzień 2 - Miami - port zaokrętowania

Miami jest niesamowitą mieszanką kulturową, miejską dżunglą z bogato rozbudowanym życiem nocnym. Słynie z pięknych plaż a także imprezowej atmosfery. Warto odwiedzić modną dzielnicę Art Deco na South Beach, słynną Calle Ocho w Little havana a także zobaczyć liczne atrakcje w okolicy miasta, m.in. niespotykany ekosystem Everglades. Istnieje możliwość wydłużenia wyjazdu o kilka dni w Miami przed lub po rejsie i stworzenia rozbudowanej oferty wyjazdu.

Dzień 3 - Havana, Cuba

Havana zachwyca bogatym życiem kulturalnym, gorącymi rytmami i kolorowymi ulicami. Można wybrać się na spacer w głąb brukowanych uliczek Starej Havany podziwiając barokowe fasady kamienic. Napić się drinka w ulubionej knajpce hemmingwaya, a może zapalić cygaro słuchając kubańskich brzmień na żywo w jednym z barów? Warto się wybrać również do fabryki cygar, by zobaczyć proces ich produkcji. Godne polecenia Museo Nacional de Bellas Artes, czyli muzeum sztuk pięknych i zobaczyć światowej klasy kolekcję sztuki. Te i wiele, wiele innych atrakcji jakich możemy doswiadczyć w tym eklektycznym, barwnym mieście. Oferujemy szeroki wachlarz wycieczek fakultatywnych, wszystko dostosowane do potrzeb naszego klienta.

Dzień 4 - Havana, Kuba

Poranek na Kubie, o 12:00 statek wypływaz portu. Przez resztę dnia można skorzystać z licznych atrakcji na statku.

Dzień 5 - Great Stirrup Cay, Bahamy

Jest to prywatna wyspa armatora, a na niej liczne atrakcje, nurkowanie, lot paralotnią, kajaki itd. Można również wykorzystać dzien na plażowanie na jednej z wysp Bahamy czy też niezależne eksplorowanie wyspy i podziwianie jej walorów naturalnych.

Dzień 6 - Miami, port zaokrętowania

Powrót na stały ląd, powrót samolotem do Polski. Dla zainteresowanych wydłużeniem pobytu, możemy przygotować rozszerzony, indywidualny program wyjazdu wzbogacony o atrakcje na Florydzie.

Dodatkowe informacje

UWAGA! Wylot do miejsca rozpoczęcia rejsu musi odbyć się z rana w dniu rejsu lub dzień wcześniej. Wylot po rejsie musi odbyć się w godzinach popołudniowych.

W przypadku kabin większych, rodzinnych lub o bardzo wysokim standardzie (np. Family, Superfamily, MSC Yacht Club) prosimy o kontakt z naszym biurem, gdyż cenniki ustalane są indywidualnie w zależności od ilości osób, ich wieku i dostępności kabin).

W zależności od warunków pogodowych na morzu lub na wyspach kapitan może podjąć decyzję o zmianie trasy lub nie zawijaniu do któregoś z portów wymienionych w programie.

Walutą obowiązującą na statku jest EURO.

Zdjęcia: materiały własne, freeimages.com, pixabay.com, Flickr (zdjęcia opisane, zmniejszone do rozm. 800 x 600 pix) CC By 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij