RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Afryka - diament oferty rejsów wycieczkowych

Afryka to wciąż jeden z najmniej eksplorowanych turystycznie kontynentów świata, szczególnie jego środkowa i południowa część. Wpływa na to kilka czynników zarówno tych związanych z dostępnością obszarów, pokonywanymi odległościami, jak również kosztami wycieczek a nawet bezpieczeństwem. Jednak biorąc pod uwagę tempo rozwoju turystyki i coraz większe oczekiwania podróżujących, Afryka staje się cennym źródłem niezwykłych podróży, będąc łakomym kąskiem dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. Safari, zarówno to wśród pustynnych piasków jak i w poszukiwaniu słynnej afrykańskiej wielkiej piątki to wciąż jedne z najbardziej pożądanych form eksploracji tego dzikiego kontynentu. Natomiast doskonałą formą zwiedzania przybrzeżnych krajów afrykańskiego lądu stają się rejsy wycieczkowe. Dzięki nim, w krótkim czasie mamy możliwość zobaczenia wielu atrakcyjnych miejsc, poznawania ciekawych kultur i doświadczania niezwykłych przygód.

czytaj dalej...
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”
Mark Twain

Płyniemy na nowy kontynent - Rejsy do Afryki

Wraz z rozwojem oferty rejsów wycieczkowych mamy do zaoferowanie kolejny region świata, do którego nasze Biuro Podróży Wrocław chciałoby Was zabrać. Nowa destynacja obejmuje kontynent afrykański i można ją odnaleźć w zakładce: rejsy Afryka. Po sukcesie oferty rejsów na kierunkach:

chcemy zaoferować kolejny, magiczny zakątek świata. Rejs Pingwiny z Przylądka Dobrej Nadziei to rejs do RPA i Namibii odkrywający najciekawsze miejsca tych dwóch wspaniałych krajów. W takcie 13 dni odwiedzimy najważniejsze porty południa Afryki, wśród których znajdą się:

  • Kapsztad
  • Mossel Bay
  • Port Elizabeth
  • Richards Bay
  • Durban
  • Luderitz
  • Walvis Bay
img src=mapa-rejs-rpa.jpg

W każdym z portów zaoferujemy opcjonalne, polskojęzyczne wycieczki, dając możliwość zobaczenia największych atrakcji jakie oferuje zarówno Republika Południowej Afryki jak i Namibia. Jednym z najcenniejszych momentów będzie z pewnością wizyta w Kapsztadzie (Cape Town), uważanym za miasto symbol jeśli nie całego kontynentu to z pewnością jego południowej części.

img src=capetown-rpa.jpg

Wjazd na Górę Stołową, wycieczka do Rezerwatu Przylądka Dobrej Nadziei, obserwacja wielkiej kolonii pingwinów czy wizyta w jednych z najlepszych na świecie winiarni to tylko jedne z wielu atrakcji, które dostępne będą podczas pobytu w Cape Town. Do tego afrykańska wielka piątka, czyli możliwość zobaczenia najbardziej pożądanych dzikich zwierząt podczas wycieczek typu - safari Afryka, dostępnych w Parku Narodowym Addo Elephant lub Parku Hluhluwe Imfolozi.

img src=safari-rpa.jpg

W Namibii czeka nas wspaniały krajobraz jaki tworzy pustynia wpadająca do oceanu. Wycieczka w Walvis Bay (Sandwich Harbour) to nie tylko jedyna szansa by móc podziwiać te niezwykłe zjawisko ale również opcja zobaczenia miejsc będących symbolami każdej pocztówki z Namibii. Pustynia Namib otaczająca jasne, spieczone ziemie, na których stoją wyschnięte konary drzew kołczanowych tworzy jeden z najbardziej majestatycznych obrazów jakie można sobie wyobrazić. Ten rejs to prawdziwa mieszanka doznań wizualnych, emocjonalnych i wyjątkowa przygoda dla wszystkich którzy kochają nieszablonowe podróże.

Dlaczego wybierając rejsy wycieczkowe do Afryki warto skorzystać z usług naszego biura podróży we Wrocławiu - Unique Moments?

Jesteśmy specjalistami, dla których rejsy nie mają żadnych tajemnic. Wieloletnie doświadczenia oraz spersonalizowanie poszczególnych regionów świata pod dobranych do tego specjalistów pozwala tworzyć produkty najwyższej jakości. Począwszy od programu, złożoności usług, komfortu klientów, bezpieczeństwa przez kompleksowość obsługi, na indywidualnym podejściu kończąc. Bazujemy na własnych doświadczeniach, chętnie słuchamy opinii naszych klientów oraz podążamy za rynkowymi trendami tworząc wyjazdy w najciekawsze i najbardziej pożądane miejsca świata.

img src=walvisbay-namibia.jpg

Rejsy z polskim pilotem do Afryki

Czy leci z nami pilot? W przypadku Biura Podróży Wrocław można żartobliwie powiedzieć że nawet dwóch. Jeden za sterami samolotu a drugi to już ten nasz biurowy, który otacza wszytskich uczestników wyjazdu swoją opieką już od spotkania na lotnisku Warszawie (lub każdym innym, na którym rozpoczyna się wycieczka). Co cenniejsze pilot aktywnie uczestniczy w całym wyjeździe, jest z uczestnikami wyjazdu na statku i zawsze służy pomocą i radą. Uczestniczy również w wyciezkach fakultatywnych zapewniając plskojęzyczną obsługę, dzięki czemu każdy czuje się komfortowo w każdej minucie wyjazdu. 

Pogoda w Afryce - kiedy najbardziej będzie nam sprzyjać?

Pogoda jest jednym z najważniejszych czynników wyjazdu. Szczególne znaczenie pogody doceniamy podczas rejsów wycieczkowych, kiedy deszczowe dni mogą odebrać nam wiele przyjemnych chwil. W przypadku podróży do RPA i w południowe regiony Afryki, musimy wziąć pod uwagę położenie na przeciwległej nam półkuli. Kiedy w Polsce mamy zimę, RPA funduję zupełnie przeciwną aurę. I to właśnie okres od stycznia do marca jest tym najlepszym a co za tym idzie,  najczęściej wybieranym przez turystów. Podzielamy tę teorię dlatego rejs do Republiki Południowej Afryki oferujemy z początkiem marca.

Zostaw kontakt. Odezwiemy się do Ciebie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail ..więcej..mniej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ..więcej..mniej
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. 694 708 976
(+48) 71 729 37 52
607 322 035
info@um24.pl