RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Rejs po Morzu Śródziemnym z Ibizą i Sardynią – Przedłużamy wakacje na statku!

OFERTA DOSTĘPNA
nazwa:
Rejs po Morzu Śródziemnym z Ibizą i Sardynią – Przedłużamy wakacje na statku!
trasa rejsu:

Genua - Cannes - Barcelona - Ibiza - Cagliari (Sardynia) - Civitavecchia (Rzym)

armator:
statek:
zakwaterowanie:
termin wyjazdu:
długość rejsu:
7 dni
miejsce wylotu:
Wyróżniki oferty:
 • rejs luksusowym statkiem MSC Musica
 • aż 6 śródziemnomorskich portów, podczas jednej podróży
 • wizyta na słonecznej Sardynii oraz na rozrywkowej Ibizie
 • wycieczka „Najpiękniejsze zakątki Genui” z polskim przewodnikiem w cenie
 • polski pilot podczas całego wyjazdu
8 400 zł/os.
16 800 zł razem

Przedłuż wakacje podczas rejsu na luksusowym statku MSC Musica i odkryj najpiękniejsze porty Morza Śródziemnego! Zobacz, gdzie sławni aktorzy przebywają podczas festiwalu w Cannes. Następnie spędź piękny dzień w Wiecznym Mieście i poznaj prawdziwą włoską gościnność. Zanurz się w kulturze Hiszpanii podczas wizyty w Barcelonie i wypocznij na słonecznych plażach Ibizy lub Sardynii. To będzie niezwykła podróż pod okiem polskiego pilota!


Plan rejsu
Dzień Miejsce Przypłynięcie Wypłynięcie
1 Wylot z Polski/Genua --:-- 19:00
2 Cannes/Francja 07:00 17:00
3 Barcelona/Hiszpania 09:00 20:00
4 Ibiza/Hiszpania 10:00 23:30
5 Dzień na morzu --:-- --:--
6 Cagliari (Sardynia)/Włochy 08:00 17:00
7 Civitavecchia (Rzym)/Włochy 08:00 19:00
8 Genua/Włochy 08:00 --:--
Proponowany program rejsu

Dzień 1 - Wylot z Polski/Genua

Przywitanie z pilotem Unique Moments na lotnisku w Warszawie. Przelot z Warszawy do Mediolanu. Transfer z lotniska do portu w Genui i zaokrętowanie na statku.

Więcej
Dzień 2 - Cannes/Francja

Cannes, niegdyś mała wioska rybacka, która została rozsławiona przez francuską arystokrację. Dziś to miejscowość sławna głównie za sprawą festiwalu filmowego, który odbywa się w maju. To eleganckie miasto sprawi, że wszyscy poczują się jak gwiazdy filmowe! Szyku doda bliskość tak znanych miejsc, jak Monako, Monte Carlo czy też Saint-Tropez.

Wycieczka Fakultatywna z polskim przewodnikiem – szczegóły wkrótce.

Więcej
Dzień 3 - Barcelona/Hiszpania

Podobno kto raz odwiedzi Barcelonę, będzie chciał tam bardzo szybko wrócić. Stolica Katalonii - gwarna, słoneczna i tętniąca życiem - jest też hiszpańską stolicą secesji. Podczas zwiedzania poznamy słynne działa ekscentrycznego architekta Antoniego Gaudiego. Miejsca, które warto zobaczyć to m.in. kamienice Casa Milà, Casa Batlló, Park Güell oraz kościół La Sagrada Familia - dzieło życia Gaudiego. Podczas spaceru uliczkami starego miasta nie można zapomnieć o odwiedzinach w La Boqueria, czyli targu miejskiego z lokalnymi przysmakami.

Wycieczka Fakultatywna z polskim przewodnikiem "Barcelona w pigułce": Odwiedzimy najważniejsze punkty i dzielnice miasta - zobaczymy wspaniałą La Sagrada Familia (z zewnątrz), przejdziemy się znaną dzielnicą La Rambla, pospacerujemy po krętych uliczkach słynnej dzielnicy Barrio Gotico, gdzie kręcono sceny z filmu "Pachnidło". Zobaczymy również kluczowe budynki, tj. Pałac Królewski, siedzibę rządu katalońskiego, czy też Katedrę św. Eulalii. Cena ok. 50-64 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 4 - Ibiza/Hiszpania

Ibiza to miejsce, które kojarzy się głównie jako mekka fanów hucznych imprez. Ale to tylko jedna strona wyspy – warto odkryć jej drugie oblicze, to spokojne, eleganckie, mieniące się odcieniami szmaragdu wodą.

Wycieczka Fakultatywna:Stolica Ibizy”. Tego dnia odkryjemy piękno stolicy z polskim pilotem. Po zejściu ze statku udamy się taksówką wodną do Dalt Vila, czyli tzw. Górnego Miasta, wpisanego na Światową listę UNESCO. Zobaczymy najważniejsze zabytki: Portal Ses Taules, klasztor i kościół Santo Domingo, katedrę, zamek z puntem panoramicznym na całe miasto i zatokę. Będzie również czas wolny na zakup pamiątek lub lokalnych smakołyków. Następnie powrót na statek wodną taksówką. Chętni będą mogli odłączyć się od grupy i we własnym zakresie udać się na pobliskie plaże. Cena ok. 20 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 5 - Dzień na morzu

Dzień na morzu to idealny czas, aby  odpocząć i wykorzystać wszelkie rozrywki, jakie oferuje nam armator. Dla spragnionych wrażeń polecamy wizytę w kasynie, natomiast tęskniącym za aktywnym wypoczynkiem proponujemy wizytę w siłowni z panoramicznym oknami z widokiem na morze, mecze i rozgrywki na jednym z wielu boisk sportowych lub zabawy w basenie. Tu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Wieczorem statek również tętni życiem, zachęcając Gości do wizyty w teatrze lub dyskotece. Zabawa trwa przez całą noc.

Więcej
Dzień 6 - Cagliari (Sardynia)/Włochy

Włoskie Cagliari leży nad pięknie nazwaną zatoką Golfo Degli Angeli, czyli Zatoką Aniołów. Sardynia to jedno z ulubionych miejsc do spędzania letnich wakacji przez Włochów. I nic w tym dziwnego - szmaragdowe wybrzeże z pięknymi plażami rozkochało już w sobie nie jednego turystę! Sardynię można śmiało nazwać wyspą długowieczności, ponieważ wielu mieszkańców dożywa dziewięćdziesiątki, a nawet i setki! Nic więc dziwnego, że Sardyńczycy pozdrawiają siebie mówiąc: A kent' annos! Co oznacza 'Życzę Ci byś dożył 100 lat". Podobno wpływ na ich zdrowie ma niestresujący tryb życia, świeże, śródziemnomorskie jedzenie oraz klimat. Wycieczka po Cagliari, to dobra okazja do tego by samemu przekonać się o wyjątkowości tej wyspy.

Wycieczka Fakultatywna z polskim przewodnikiem: Przejazd panoramiczny po Cagliari. Zatrzymamy się na jednym z punktów wzdłuż parku Molentargius, gdzie będzie można z bliska zobaczyć różowych mieszkańców wyspy – flamingi. Pojedziemy na jeden z najpiękniejszych punktów widokowych Monte Urpinu. Następnym przystankiem będą wzgórza Bonaria ze znajdującą się tam Bazyliką - najważniejszym sanktuarium katolickim na Sardynii, z którym łączy się niesamowita historia. Następnie przewodnik oprowadzi nas po najpiękniejszych zakątkach dzielnicy Castello. Cena ok. 55 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 7 - Civitavecchia (Rzym)/Włochy

Tego dnia statek dopłynie do portu Civitavecchia, który położony jest nieopodal Wiecznego Miasta. Rzym to miejsce, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Na każdym kroku spotkać można antyczne zabytki, które przypominają o bogatej i niesamowitej historii miasta. Podczas całodziennej wycieczki postaramy się zobaczyć najważniejsze miejsca, spacerując urokliwymi uliczkami i chłonąc klimat tego niezwykłego miasta.

Wycieczka Fakultatywna z polskim przewodnikiem:Dzień w Rzymie”. W ciągu jednego dnia postaramy się zobaczyć najważniejsze miejsca – Koloseum (z zewnątrz), Watykan, Zamek Św. Anioła, Piazza Navona, Pantheon, Fontanne Di Trevi. Dzień będzie intensywny, ale i pełen wrażeń, a nasz przewodnik uraczy nas fascynującymi informacjami na temat Rzymu. Wędrując uroczymi uliczkami, będziemy poznawać sekrety Rzymu. Cena ok. 85-120 EUR (do potwierdzenia, cena zależna od ilości uczestników).

Więcej
Dzień 8 - Genua/Włochy

Po przypłynięciu, wycieczka fakultatywna oraz transfer z Genui do Mediolanu. Wylot z Mediolanu do Polski. Przylot do Warszawy w godzinach wieczornych.

Wycieczka z polskim przewodnikiem (w cenie): Miasto choć portowe, kryje wiele uroczych zakątków. Kilka godzin w tym mieście, to idealna okazja do tego by odkryć wszystkie jego zakątki. Podobno został tutaj ochrzczony sam Krzysztof Kolumb. Nie ma lepszego sposobu na odkrycie Genui niż spacer z lokalnym przewodnikiem, który pokaże nam m.in. Stary Port, wąskie alejki tzw. „caruggi”, fasady pałaców arystokratycznych pod ochroną UNESCO, historyczne centrum miasta i wiele innych miejsc! Jeżeli czas na to pozwoli, to wjedziemy bezpłatną windą na punkt widokowy, z którego roztacza się piękny widok na miasto i otaczające je góry. W ciągu zwiedzania przewodniczka wskaże stare lokalne sklepy i delikatesy, w których można skosztować lokalnych produktów.

Więcej
Dodatkowe informacje

- Program wyjazdu oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) może ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów

- Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób

- oferta wymaga potwierdzenia

- waluta na statku: EUR

MSC Musica

Linia: MSC CRUISES

Standard: ****

Rok budowy: 2008

Liczba pasażerów: 3.223

Liczba załogi: 1.014

Liczba kabiny: 1.275

Liczba pokładów pasażerskich: 13

Tonaż (tony): 92.409 ton

Długość (m): 294 m

Szerokość (m): 32 m

Szybkość (węzły): 22 węzły

Waluta: EUR

Jednostki bliźniacze: MSC Poesia, MSC Orchestra i MSC Magnifica

MSC Musica - pierwszy ze statków swojej klasy (klasa Musica). Rejs inauguracyjny statku odbył się w 2006 roku. Z 1275 kabin, aż 827 posiada balkon, by wspomnienia z rejsu były jeszcze piękniejsze, a w części centralnej statku znajduje się trójstopniowy, podświetlany wodospad oraz podwieszany fortepian, gdzie w ciągu dnia niesie się muzyka. MSC Musica jest jednym z najlepszych przykładów luksusu i wyrafinowania.  

 

Atrakcje na statku:
Sport, rekreacja i spa
 • 3 baseny (1 dla dzieci)
 • 4 jacuzzi
 • boisko sportowe
 • shuffleboard
 • trasa do joggingu
 • fitness center
 • tenis stołowy
 • mini golf
 • MSC Aurea Spa
 • sauna turecka
 • sauna fińska
 • salon piękności
 • talasoterapia
 • 3 jacuzzi
 • pokój relaksacyjny
Rozrywka
 • Teatr La Scala
 • Sanremo Casino
 • Crystal lounge
 • Q32 Disco
 • pokój gier
Atrakcje dla dzieci i młodzieży
 • Basen dla dzieci
 • Space Trip-  plac zabaw
 • Children Indoor Playroom - pokój zabaw
 • Children Outdoor Games - sfrefa gier plenerowych dla dzieci
 • Virtual Games - salon gier
 • Led Wall
Restauracje
 • Le Maxim's
 • L'Oleandro
 • Gli Archi (restauracja bufetowa)
 • Il Giardino - kuchnia włoska i międzynarodowa*
 • Katio Sushi Bar - kuchnia orientalna*

* restauracje objętę dodatkową opłatą

Bary i kawiarnie
 • Crystal lounge
 • Il Ticano Lounge
 • The Diamond Bar
 • The Golden Bar
 • Q32 Disco
 • Della Cascata Bar
 • Blue Velvet Bar
 • Havana Club
 • L' Enoteca Wine Bar
 • Blue Marlin Bar - pool bar
 • Laguna Bar - ice cream bar
Inne
 • biuro wycieczek fakultatywnych
 • pralnia
 • centrum medyczne
 • centrum konferencyjne
 • galeria butików
 • kafejka interenetowa
 • fotograf - galeria zdjęć
 • Art Arcade - galeria sztuki

Kabiny:
Kabina wewnętrzna Bella
 • powierzchnia  ok. 13  m2
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • łazienka z prysznicem
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
 • występują kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia ok. 20 m2)
Kabina wewnętrzna Fantastica
 • powierzchnia  ok. 13  m2
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • łazienka z prysznicem
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
 • występują kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia ok. 20 m2)
Kabina z oknem Fantastica
 • powierzchnia ok. 16 m2
 • okno z widokiem na morze
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • łazienka z prysznicem
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
 • występują kabiny z ograniczonym widokiem oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia ok. 17 m2)
Kabina z balkonem Bella
 • powierzchnia ok. 17 - 23 m2
 • prywatny balkon (krzesła, stolik)
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • łazienka z prysznicem
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
 • występuja kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia od 33 - 39 m2)
Kabina z balkonem Fantastica
 • powierzchnia ok. 17 - 23 m2
 • prywatny balkon (krzesła, stolik)
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • łazienka z prysznicem
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
 • występuja kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia od 33 - 39 m2)
Apartament
 • powierzchnia wraz z balkonem ok.  31 m2
 • prywatny balkon (krzesła, stolik)
 • łóżko typu queen size lub dwa łóżka pojedyncze
 • część wypoczynkowa z sofą
 • łazienka z wanną
 • tv, telefon, mini bar, sejf, suszarka do włosów
 • klimatyzacja
 • 24 h room service
Cena wyjazdu (za 1 os.) zawiera:

 • przelot samolotem linii lotniczych LOT na wybranej trasie ze wszystkimi opłatami
 • rejs o długości 7 nocy/8 dni luksusowym statkiem MSC Musica z zakwaterowaniem w wybranej kabinie
 • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacje oraz przekąski) wraz z napojami do posiłków (kawa, herbata, woda, soki do śniadań z dystrybutorów) podczas rejsu
 • półdniową wycieczkę z polskim przewodnikiem w Genui
 • opiekę polskiego pilota (od momentu wylotu z Polski na wyłączność grupy)
 • wszystkie transfery na miejscu
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • Ubezpieczenie KL (60 000 EUR0, NNW (NWI 15 000 PLN lub NWS 15 000 PLN) oraz bagażu (2 000 PLN), TU Signal Iduna

Cena nie zawiera:

 • obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 12 EUR/os./dzień (płatne przed rejsem);
 • kosztów dodatkowych posiłków;
 • dopłaty do opcji All Inclusive na statku lub przed rejsem;
 • dopłaty do opcjonalnych wycieczek w odwiedzanych miejscach podczas rejsu oraz do wybranych usług na statku np. SPA oraz pakietu internetowego;
 • ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji czy przerwania imprezy
Zapraszamy!
Ważne informacje:

 • Program wyjazdu oraz rozkład lotów (godzina wylotu, miejsce wylotu) może ulec zmianie; organizator nie odpowiada za zmiany w rozkładzie lotów
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 20 osób
 • oferta wymaga potwierdzenia
 • waluta na statku: EUR

Easy – zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Pakiet obejmuje wybrane wina na kieliszki, piwo, klasyczne koktajle oraz drinki. Drinki bezalkoholowe, soki owocowe, butelkowana woda, napoje kawowe (espresso, cappuccino, kawa latte, herbata). Pakiet nie działa w restauracjach specjalistycznych. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena: 39 EUR/os./dzień

Easy Plus – zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe których cena nie przekracza 9 EUR /10USD za napój. Pakiet obejmuje wybrane koktajle, spritzy, likiery, wina na kieliszki (oraz 10% zniżki na butelkę wina), szeroki wybór piw butelkowanych; koktajle bezalkoholowe, woda butelkowana, napoje kawowe (latte, espreso, cappucino), gorąca czekolada, herbata. Pakiet funkcjonuje również w restauracjach specjalistycznych. Nie zawiera mini baru w kabinie. Cena: 54 EUR/os./dzień

Premium Extra – opcja dla koneserów, zawiera napoje alkoholowe i bezalkoholowe, których cena nie przekracza 14 EUR / 16 USD. Pakiet obejmuje szeroki zakres koktajli. Marki premium alkoholi, likiery, wino i szampan na kieliszki. Wybór piw kraftowych oraz butelkowanych, woda butelkowana, energetyki, kawa, gorąca czekolada i herbata. Nie zawiera mini baru w kabinie. Pakiet funkcjonuje również w restauracjach specjalistycznych. Cena: 74 EUR/ os. /dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dzieci -
Cena: 17 EUR /os. /dzień

Pakiet bezalkoholowy dla dorosłych - Cena: 24 EUR/os. /dzień

Masz pytania?
Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu p.Jagodą
kom. 71 729 37 52
tel. 734 179 532
e-mail: jdk@um24.pl
lub zostaw kontakt
- oddzwonimy