RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Seszele - praktyczne informacje

Hotele Seszele

Możemy zaproponować cały przekrój opcji zakwaterowania - od kameralnych, małych hoteli przy dzikich plażach po ekskluzywne kompleksy, gwarantujące satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Wiele hoteli lub willi położonych jest na wzgórzach, z których roztaczają się przepiękne widoki. Ciekawym pomysłem na spędzenie urlopu na Seszelach jest połączenie pobytu na dwóch lub trzech wyspach na dowolną liczbę nocy.

Na największejwyspie archipelagu- Mahe, gdzie znajduje się stolica Seszeli - Victoria, wybór różnego typu zakwaterowania jest bardzo duży. Do dyspozycji gości są dobrze wyposażone prywatne bungalowy, dobre hotele 3/4* mieszczące się na północy wyspy, w ścisłym centrum oraz luksusowe hotele 5*, głównie na południu wyspy.

Praslin oprócz pięknych plaż ma również do zaoferowania wysoko oceniane guesthouse'y, eleganckie hotele 4* i dwa luksusowe resort 5*. Na tej wyspie mięsci się jeden z nielicznych w tym obszerze, resort z polem golfowym.

Na wyspie La Digue hotele mają raczej bardziej kameralny klimat, często z małą ilością pokoi. Na wyspie mieści się jeden hotel o wysokim standardzie, pozostałe to raczej budżetowe typy zakwaterowania, niemniej jednak bardzo urokliwe.

Pozostałe wyspy, dużo mniejsze od powyższych, oferują swoim gościom dużo prywatności i spokoju, tak pożądanego przez osoby marzące o "ucieczce do raju".

 

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.