Seszele - praktyczne informacje

Rejs "Sisters Dream" + wypoczynek, Seszele

Zapraszamy Państwa do przeżycia wspaniałej przygody na błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego! Czterodniowy rejs katamaranem po zakątkach archipelagu to doskonałe urozmaicenie stacjonarnego pobytu na Seszelach i możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc, do których trudno dostać się będąc na jednej wyspie.Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wyspa Praslin (zatoka St. Anne) - wyspa Grande Soeur -wyspa Curieuse

Poranne zaokrętowanie na pokładzie katamaranu Mojito 82. Następnie kierunek bezludna wyspa Grande Soeur. Czas na barbecue na jednej z najpiękniejszych plaż Seszeli. Popołudnie możecie Państwo wykorzystać na spacer po wyspie, uprawianie sportów wodnych i relaks. Postój na kotwicy przy wyspie Curieuse.

Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 2 - Wyspa Curieuse - wyspa St Pierre - Anse Volbert lub Anse Lazio (wyspa Praslin)

Kolejnym przystankiem będzie wyspa Curieuse, leżąca na terenie Morskiego Parku Narodowego. W XIX wieku wyspa pełniła funkcję kolonii dla trędowatych. Pozostałością po przeszłości jest "dom doktora", który odwiedzał chorych.Miłośnikom żółwi szylkretowych polecamy piękne południowo-wschodnie plaże, gdzie co roku żółwie składają jaja.
Po lunchu udacie się Państwo w stronę malutkiej wysepki St Pierre, z charakterystyczną samotną palmą w centrum. Wody naokoło wyspy są świetnym miejscem do nurkowania powierzchniowego. Postój na kotwicy na noc przy jednej z plaż Praslin.

 
Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 3 - Anse Volbert lub Anse Lazio (wyspa Praslin) - wyspa Mahe

Powrót na wyspę Praslin. Spędzicie Państwo leniwy dzień, nurkując powierzchniowo, pływając i relaksując się przy jednej z pięknych plaż Seszeli. Anse Lazio uznawana jest za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie. Z kolei przy Anse Volbert ulokowane są liczne bary, restauracje i kasyno. Popołudniu powrót na wyspę Mahé.

 
Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 4 - wyspa Mahe

Wyokrętowanie ze statku w godzinach porannych. Polecamy Państwu połączenie rejsu z wypoczynkiem w hotelu na jednej z rajskich wysp Seszeli.

 

Uwaga: Rejsy rozpoczynają się w określonych dniach. Rejs może odbyć się od razu po przylocie na Seszele lub w trakcie trwania wypoczynku. Scenariusz zależy wyłącznie od Państwa preferencji. Skontaktuj się z biurem w celu dopasowania oferty

 

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij