Seszele - praktyczne informacje

Rejs "La Digue Dream" + wypoczynek, Seszele

Zapraszamy Państwa do przeżycia wspaniałej przygody na błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego! Czterodniowy rejs katamaranem po zakątkach archipelagu to doskonałe urozmaicenie stacjonarnego pobytu na Seszelach i możliwość zobaczenia wielu ciekawych miejsc, do których trudno dostać się będąc na jednej wyspie.Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Marine Park Mahé - St. Anne

Rozpoczęcie rejsu w późnych godzinach porannych. Rejs w okolicach wyspy Mahe w stronę morskiego parku narodowego. Żeglowanie zakończy się tego dnia w pobliżu Saint Anne Marine Park.

Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 2 - Saint Anne Marine Park - wyspa Cocos - La Digue

Tego dnia zaplanowana jest wycieczka po Saint Anne Marine Park. Jest to morski park narodowy położony około 5 km od stolicy Seszeli, Victorii, obejmujący 6 małych wysepek. Piękne miejsce, idealne do snorkelingu. Po lunchu dalsza część rejsu, tym razem na wyspę Cocos. Wyspa zbudowana jest z dużych skał o nieregularnym kształcie, charakterystycznych dla Seszeli. Wokół występuje niesamowita rafa koralowa okalająca brzegi wyspy. Będą mieli Państwo ponownie okazje na kąpiele i nurkowanie w oceanie. Zacumowanie w okolicach wyspy La Digue.

Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 3 - La Digue

Po przyjeździe na wyspę La Digue, mogą Państwo wypożyczyć rower, który jest tutaj bardzo popularnym środkiem komunikacji i zwiedzić najpiękniejsze zakątki wyspy. Z racji, iż na wyspie brakuje asfaltowych dróg za główne środki transportu służą właśnie rowery oraz zaprzęgi z wołami. Będą mieli Państwo okazje również na spacer po krętych szlakach, pokrytych białym piaskiem, wśród ogrodów palmowych, podczas którego będzie można zagłębić się w naturalne piękno La Digue.
Wieczorem przewidziany nocleg w porcie.

Nocleg na katamaranie Mojito 82

Dzień 4 - La Digue - Cousin - Baie St. Anne (Praslin)

Wizyta na wyspie Cousin Island. Od 1968 wyspa była rezerwatem przyrody i rezerwatem ptaków z rzadkimi gatunkami i wielkimi żółwiami. Lunch na pokładzie. Rejs kierunku Praslin i zakończenie podróży w Baie St. Anne na wyspie Praslin w godzinach popołudniowych.

Polecamy Państwu połączenie rejsu z wypoczynkiem w hotelu na jednej z rajskich wysp Seszeli.

Uwaga: Rejsy rozpoczynają się w określonych dniach. Rejs może odbyć się od razu po przylocie na Seszele lub w trakcie trwania wypoczynku. Scenariusz zależy wyłącznie od Państwa preferencji. Skontaktuj się z biurem w celu dopasowania oferty

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij