Podróż poślubna na Bali - miesiąc miodowy

Podróż poślubna na Bali - miesiąc miodowy

Podróż poślubna na Bali to czas pełen wspaniałych widoków, mnóstwa atrakcji, ciekawych i ekscytujących wycieczek na miejscu i romantycznych chwil.

Hotele dla nowożeńców
Na Bali jest tysiące hoteli i z roku na rok pojawia się ich coraz więcej. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający klienci mogą spędzić podróż poślubną w idealnym, wymarzonym miejscu. Czy to będzie luksusowy resort znajdujący się bezpośrednio przy plaży w turystycznej miejscowości, czy bardziej kameralny, niskobudżetowy hotel w pobliżu plaży, czy villa z basenem w dżungli, wśród tarasów ryżowych, czy nawet rozkoszując się prywatnością i intymnością w hotelu na uboczu, przy dzikiej plaży.

Aktywna podróż poślubna
Prawdziwy klimat, prywatność i relaks odnajdą Państwo dzięki połączeniu hotelu w miejscowości nadmorskiej z hotelem znajdującym się w Ubud wśród tarasów ryżowych. Osobom szukającym relaksu i prywatności polecamy połączenie wypoczynku na dwóch wyspach, a dla aktywnych - wycieczki na Jawę lub Komodo. Podróż poślubna nie musi kojarzyć się tylko z błogim wypoczynkiem. Wielu nowożeńcom zależy również na poznaniu zabytków i atrakcji wyspy. Warte zobaczenia są świątynie, plantacje herbaty, czy tarasy ryżowe. Podczas wypoczynku w hotelu również można spędzić aktywnie swoją podróż poślubną m.in. sporty wodne. Niezależnie od tego, którą opcję Państwo wybiorą, z pewnością wakacje na Bali będą niezapomniane.

Benefity dla nowożeńców
Niektóre hotele na Bali oferują świeżo upieczonym nowożeńcom (do 6 miesięcy po ślubie) atrakcyjne benefity, między innymi: kosz świeżych owoców, kwiaty, szampan, wino, zniżki na zabiegi spa i masaże, płatki kwiatów tworzące piękną kompozycję na łóżku, czy w uprzednio przygotowanej kąpieli.

Możliwości lotów na Bali
Oferujemy cały wachlarz możliwych przelotów na Bali. Dla osób z niższym budżetem polecamy lot z 2 przesiadkami lub z jedną, dłuższą przesiadką. Bardziej wymagającym nowożeńcom możemy zaproponować loty bezpośrednie Dreamlinerem oraz loty z jedną krótką przesiadką 5-gwiazdkowymi liniami lotniczymi Qatar Airways oraz Emirates. Najbardziej luksusową opcją będzie lot w klasie Premium lub Biznes.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij