Kuba podróż poślubna i miesiąc miodowy

Kuba podróż poślubna i miesiąc miodowy

Hotele dla nowożeńców
Kuba oferuje wiele klimatycznych hoteli znajdujących się zarówno w jej stolicy, jak i w Varadero, czy też na wyspach Cayo’s. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie kilku nocy w Havanie z wypoczynkiem na rajskiej plaży.

Aktywna podróż poślubna
Podczas wyjątkowego wypoczynku na białych kubańskich piaskach warto również przeznaczyć kilka dni na poznanie tej wyjątkowej wyspy. Szczególnie polecamy Havanę oraz Vinales, dla bardziej aktywnych również Cienfuegos i Trinidad, a dla tych, którzy chcą spędzić na Kubie dwa tygodnie polecamy zwiedzanie najpiękniejszych miejsc na całej wyspie podczas wycieczki objazdowej, a następnie relaks w wybranym hotelu nadmorskim.

Benefity dla nowożeńców
Hotele na Kubie niestety nie oferują nowożeńcom niższych cen zakwaterowania, natomiast niektóre z nich mają specjalne benefity dla par młodych np. prywatny check-in w hotelu, późne wykwaterowanie, butelka wina lub rumu, śniadanie w pokoju, romantyczna kolacja, zniżka na zabiegi spa i masaże, kwiaty w pokoju, czy nawet upgrade do pokoju o wyższym standardzie.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij