Meksyk podróż poślubna

Meksyk podróż poślubna

Chyba nie można sobie wymarzyć bardziej romantycznego miejsca na spędzenie podróży poślubnej niż Meksyk. Idealnie białe, piaszczyste plaże zanurzające się w turkusie wody będą cudowną scenerią do przeżywania wspólnych chwil dla Pary Młodej.

Zakochani mogą wybierać spośród szerokiej oferty hoteli w Cancun, czy wzdłuż całego wybrzeża Riviera Maya. Można tu znaleźć hotele o różnorodnym standardzie: od tańszych butikowych hoteli, do wspaniałych luksusowych resortów. Hotele oferują mnóstwo atrakcji i udogodnień: szeroki wybór restauracji, baseny ze zjeżdżalniami, salony SPA, zajęcia fitness, nurkowanie i inne sporty wodne – każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Z hotelu można wybrać się na ciekawe wycieczki i poznać bogatą historię i kulturę Majów i Azteków. Po całym dniu wrażeń najlepiej wypocząć na plażach, które określane są jednymi z najpiękniejszych na całym świecie.

Dla Nowożeńców hotele przygotowały specjalne niespodzianki, takie jak: butelka wina, czy kosz owoców na przywitanie, zniżki na zabiegi Spa, śniadanie podane do pokoju, czy darmowe podwyższenie standardu pokoju. W zależności od hotelu benefity dla Nowożeńców mogą się różnić. Ważne jest, aby Para Młoda zabrała ze sobą dokument poświadczający zawarcie ślubu w ostatnich miesiącach. Okazanie takiego dokumentu może być wymagane przez hotel przy zakwaterowaniu.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij