Podróż poślubna Polinezja Francuska - Bora Bora

Podróż poślubna Polinezja Francuska - Bora Bora

Czy może być coś bardziej romantycznego od ciepłego muśnięcia wiatrem po policzku, krystalicznej, mieniącej się odcieniami turkusu wody i malowniczych, pobudzających wyobraźnię widoków polinezyjskich wysp? Przekonaj się, że Polinezja Francuska i Bora Bora to najlepszy pomysł na podróż poślubną!

Polinezja Francuska nie od dziś słynie z bycia romantyczną przystanią dla przyjeżdżających z każdej części świata. Wulkaniczne wyspy inspirują zakochanych nie tylko swoim niepowtarzalnym pięknem, tropikalną roślinnością jak nigdzie indziej, błękitną wodą jak nigdzie indziej i unikalną, romantyczną aurą, której nie ma nigdzie indziej, ale także wielką gościnnością i życzliwością jej mieszkańców.

Na wyspach Polinezji Francuskiej łączy się elementy rzeczywistych, uświęconych polinezyjskimi tradycjami praktyk ceremonialnych, dla osób pragnących uczcić obranie nowej drogi życia i chcących poczuć niezwykły nastrój unikalnej uroczystości.

Pary celebrują swoją miłość przy polinezyjskiej muzyce, w otoczeniu zdobień z tropikalnych kwiatów na tle bajecznego krajobrazu, odbijającego się w lustrze jakim jest krystaliczny Pacyfik.

Polinezyjczycy dbają o każdy, najdrobniejszy szczegół tak aby spędzony na tutejszych wyspach czas był niezapomniany i by w pełni oddawał poczucie wyjątkowości i podniosłości tych wyjątkowych chwil.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij