RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Ślub za granicą na plaży

Ślub za granicą na plaży

Małżeństwo jest jak podróż w nieznane. Wiadomo, skąd i kiedy się wyjeżdża, ale nie wiadomo, kiedy i dokąd się dojedzie. – Jan Koprowski

Ślub w egzotycznym kraju to oryginalny, ciekawy i bardzo romantyczny pomysł, który dzięki naszej pomocy będzie łatwiejszy i często tańszy w organizacji niż tradycyjne huczne polskie wesele. Bez względu na to, czy planują Państwo wyjazd w dwie osoby czy całą grupą (z rodziną, znajomymi), nasze biuro zorganizuje dla Państwa wszystkie formalności – przeloty, hotele, dokumenty, a przede wszystkim ceremonię ślubną. Organizowane przez nas śluby są ważne w świetle prawa polskiego. Zadbamy, by ten najważniejszy dzień w życiu był dla Państwa najpiękniejszym!

Ślub na egzotycznej wyspie

Jeśli rozważają Państwo ślub za granicą, to warto wziąć pod uwagę proponowane przez nas egzotyczne wyspy: Bali, Hawaje, Mauritius, Seszele, Sri Lankę czy też ślub na Dominikanie. Cóż może być bardziej romantycznego niż wypowiadanie sakramentalnego „tak” na plaży przy akompaniamencie morskich fal? Lokalizacja samej ceremonii może być niemal dowolna – większość Młodych Par decyduje się na ślub na plaży, jednak popularne są też ogrody z egzotycznymi roślinami, czasem też plantacje herbaty czy bujna tropikalna dżungla. Sesja zdjęciowa z takiego miejsca będzie niepowtarzalna i kolorowa, a wspomnienia zostaną z Państwem na zawsze. Każdy z proponowanych przez nas kierunków oferuje własne, unikatowe formy zawierania małżeństwa, na przykład ślub na Mauritiusie wiąże się z podwójną ceremonią – w stolicy Port Louis dopełnia się formalności, natomiast wypowiadanie sakramentalnego „tak” może się odbyć na plaży czy w innym wybranym miejscu. Ślub na Seszelach czy ślub na Hawajach to minimum formalności, choć nieco wyższe ceny niż np. ślub na Bali, Sri Lance czy Mauritiusie.

Luksus na każdą kieszeń

Ślub w egzotycznym kraju nie musi być drogi. Zwykle pełny pakiet, czyli ceremonia wraz z przelotem, wszelkimi transferami, formalnościami i siedmiodniowym pobytem w hotelu z wyżywieniem kosztuje mniej niż typowe wesele w Polsce. Do wyboru oferujemy szeroką gamę hoteli w różnych przedziałach cenowych, od najbardziej luksusowych pięcio- oraz nawet sześciogwiazdkowców, po sympatyczne butikowe niewielkie hotele z rodzinną atmosferą. Proponujemy też różne typy wyżywienia – od popularnego All Inclusive, po same śniadania. Jeśli marzy się więc Państwu romantyczna kolacja na plaży przy świecach lub śniadanie podane do łóżka po nocy poślubnej – wszystko jest możliwe, jesteśmy do Państwa usług. Zadbamy też o takie detale, jak prywatny transfer lotniskowy i dodatkowe atrakcje, np. lokalne wycieczki fakultatywne, lekcje gotowania itp.

Organizacja ślubu za granicą przez biuro podróży Unique Moments

Nasze biuro dopnie dla Państwa wyjazd na ostatni guzik. Wiemy, jak ważny jest dla Młodej Pary dzień ślubu oraz jak bardzo liczą się wszelkie detale. Dlatego bierzemy na siebie wszystkie możliwe formalności – wysyłkę dokumentów czy organizację kwestii urzędowych na miejscu. Śluby w proponowanych przez nas miejscach są ważne w świetle prawa polskiego. Pomożemy Państwu zaplanować ceremonię – od wyboru lokalizacji, przez wystrój, aż po fotografa, kamerzystę czy fryzjera. Dodatkowo w hotelu zostanie Państwu przydzielony koordynator, a na większości kierunków (Bali, Mauritius, Hawaje, Sri Lanka) w dniu ślubu pomagać będzie Państwu polski asystent/tłumacz – dzięki temu nie umknie Państwu nic ważnego. Zwykle Młode Pary decydują się na kameralny ślub w egzotycznym miejscu – tylko we dwoje. Jednak huczniejsze wesele za granicą również jest możliwe, a dla gości weselnych mamy przygotowane atrakcyjne zniżki! Ceremonia ślubna może być bardzo elegancka (z białą suknią, smokingiem, wytworną kolacją przy świecach na plaży), egzotyczna (bose stopy, naszyjniki z kwiatów, przyjazd na miejsce na słoniu) lub może być też mieszanką tych dwóch typów – dostosowaną do Państwa marzeń i budżetu.

Ślub i podróż poślubna w jednym

Ślub w egzotycznym miejscu, prócz niesamowitej tropikalnej atmosfery, romantycznych zachodów słońca i błogiego spokoju oferuje coś jeszcze – możliwość odbycia podróży poślubnej tuż po ceremonii! Proponujemy Państwu połączenie dwóch przyjemności podczas jednego wyjazdu, co jest rozwiązaniem ciekawym, oryginalnym i ekonomicznym. Przeloty między wieloma destynacjami trwają bardzo krótko, więc warto skorzystać z nadarzającej się okazji i odwiedzić więcej niż jedno miejsce. Proponujemy Państwu na przykład po ceremonii ślubnej na Sri Lance odbycie podróży poślubnej na Malediwy (przelot – niecała godzina), które są urzeczywistnieniem marzeń o romantycznych białych plażach i noclegach w willach nad lazurową wodą. Po ślubie na Bali proponujemy Państwu przepłynięcie łodzią (rejs trwa godzinę) na jedną z rajskich wysp Gili, a po ślubie na Mauritiusie zachęcamy do odbycia podróży jak ze snów – na egzotyczny, pełen afrykańskich rytmów Madagaskar (przelot – 2 godziny)! Dodatkowo na wielu kierunkach Państwo Młodzi podczas podróży poślubnej otrzymują benefity w postaci romantycznych kolacji, zabiegów spa czy innych prezentów. Warto więc dać się ponieść wyobraźni i zaplanować ten wyjątkowy czas w egzotyczny sposób!

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.