Ślub Bali - organizacja ślubu

Ślub Bali - organizacja ślubu

Niepowtarzalny klimat, romantyczna sceneria, indonezyjskie rytmy i wiele magicznych miejsc ceremonii, jak tropikalny ogród, piaszczysta plaża, elegancka szklana kaplica, urokliwy klif, czy zachwycająca dżungla – to wszystko oferuje zakochanym maleńka wyspa Bali. Wakacje w tym miejscu to najepszy odpoczynek.

Jak wygląda ceremonia?
Miejsce ceremonii, dekoracje oraz najistotniejsze sprawy związane z ceremonią ślubną będą ustalane bezpośrednio z naszym biurem. Szczegółowe sprawy organizacyjne zostaną omówione na miejscu z koordynatorem ślubnym. Na specjalne życzenie, za dodatkową opłatą, zarówno podczas przygotowań, jak i podczas ceremonii towarzyszyć może Państwu polskojęzyczny tłumacz. Po przybyciu na miejsce ceremonii i udzieleniu błogosławieństwa przez księdza, przystąpią Państwo do właściwej ceremonii – ślubu cywilnego.

Formalności:
Warunkiem do zawarcia związku małżeńskiego jest dostarczenie nam wymaganych dokumentów mailowo (skany) na minimum 6 tygodni przed planowaną datą ceremonii:

 • paszporty ważne minimum 6 miesięcy od planowanej daty ślubu
 • akty urodzenia
 • zaświadczenia z Urzędu Stanu Cywilnego o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa
 • dodatkowo w szczególnych przypadkach: skrócone akty małżeństwa z adnotacją o rozwodzie

Dokumenty muszą zostać przetłumaczone na język indonezyjski przez tłumacza przysięgłego, a następnie uzyskać legalizację konsularną w Ambasadzie Republiki Indonezji w Warszawie. Akt zawarcia małżeństwa w języku angielskim zostanie Państwu przekazany na Bali bezpośrednio po ceremonii. Aby zawarty na Bali ślub cywilny był ważny w świetle prawa polskiego, musi zostać poprzedzony krótkim błogosławieństwem poprowadzonym przez księdza. Możliwa jest również organizacja ślubu kościelnego w kościele katolickim.


Ślub na Bali to wiele korzyści i ciekawych rozwiązań:

 • wybór hotelu z bardzo szerokiej oferty,
 • ekskluzywne usługi,
 • pięknie przygotowane miejsce ceremonii,
 • bardzo dobra pogoda przez większą część roku (od marca do listopada),
 • proste procedury,
 • możliwość zwiedzania wyspy z prywatnym polskim przewodnikiem,
 • połączenie ślubu na Bali z podróżą poślubną na innych rajskich indonezyjskich wyspach.


Ślub i podróż poślubna w jednym
Bali to nie tylko wspaniałe miejsce na ślub, ale również idealne rozwiązanie na podróż poślubną. Polecamy połączenie wypoczynku na dwóch wyspach – dzięki temu można zwiedzić Bali oraz wypocząć na jednej z rajskich wysp. Osobom aktywnym polecamy podczas pobytu na Bali wybrać się na wycieczkę na Jawę lub Komodo. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie długiego lotu na Bali jest przystanek w Singapurze, Dubaju, Hong Kongu czy w Kuala Lumpur.

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij