Ślub Bali - organizacja ślubu

Ślub Bali - organizacja ślubu

Niepowtarzalny klimat, romantyczna sceneria i wiele magicznych miejsc ceremonii takich jak sekretna plaża, tropikalny ogród, urokliwy klif czy ślub pod wodospadem – to wszystko oferuje zakochanym maleńka wyspa Bali.

Jak wygląda ceremonia?

Miejsce ceremonii, dekoracje oraz najistotniejsze sprawy związane ze ślubem cywilnym będą ustalane bezpośrednio z naszym biurem. Szczegółowe sprawy organizacyjne (układ ceremonii, przysięga) zostaną omówione na miejscu z polską koordynatorką ślubną.
W Indonezji posiadanie religii jest obowiązkowe, dlatego każda ceremonia legalna musi być odprawiona w jakimś obrządku religijnym - najczęściej protestanckim lub buddyjskim.
Po przybyciu na miejsce ceremonii i udzieleniu błogosławieństwa przez księdza, przystąpią Państwo do właściwej ceremonii – ślubu cywilnego.

Procedury:

Organizacją całego wyjazdu oraz ceremonii zajmuje się nasze biuro. Jedynym warunkiem jest dostarczenie nam kopii wymaganych dokumentów mailowo na minimum 2 miesiące przed planowaną datą ślubu. Oryginały dokumentów przekażecie Państwo konsultantce ślubnej na Bali. Akt zawarcia małżeństwa zostanie Państwu przesłany do 3 miesięcy po ceremonii. Zawarty na Bali ślub cywilny jest ważny w świetle prawa polskiego.

Wymagane dokumenty:

Skrócony akt urodzenia obojga narzeczonych w języku polskim
Kopie ważnych paszportów narzeczonych poświadczone notarialnie (paszporty muszą być ważne min. 6 miesięcy od daty powrotu z Bali)
Kopie ważnych paszportów świadków (zwykłe bez poświadczeń. Jeśli świadkowie nie jadą z Narzeczonymi to załatwimy świadków na Bali)
Dla osób, które były już w związku małżeńskim poprzednio, wymagany akt małżeństwa z adnotacją o rozwodzie lub śmierci współmałżonka
Zaświadczenie o braku przeszkód prawnych do zawarcie małżeństwa za granicą, wystawione przez Urząd Stanu Cywilnego
Akty urodzenia oraz zaświadczenia z USC należy potwierdzić w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie
Potwierdzone przez MSZ dokumenty należy przetłumaczyć na język indonezyjski u tłumacza przysięgłego
Przetłumaczone dokumenty należy poświadczyć za zgodność w Ambasadzie Indonezji w Warszawie
Oświadczenie narzeczonych upoważniające organizatora ślubu do otrzymania dokumentów ślubnych zalegalizowanych przez Ambasadę, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (na podstawie przykładu)
Fotografie pary na czerwonym tle w formacie jpg (bez drukowania)
Formularze rejestracyjne

Ślub na Bali to wiele korzyści i ciekawych rozwiązań:

  • wybór hotelu z bardzo szerokiej oferty,
  • ekskluzywne usługi,
  • pięknie przygotowane miejsce ceremonii,
  • bardzo dobra pogoda przez większą część roku,
  • możliwość prywatnego zwiedzania wyspy z polskim przewodnikiem,
  • połączenie ślubu na Bali z podróżą poślubną na innych rajskich indonezyjskich wyspach,

Ślub i podróż poślubna w jednym

Bali to nie tylko wspaniałe miejsce na ślub, ale również idealne rozwiązanie na podróż poślubną. Polecamy połączenie wypoczynku na dwóch wyspach – dzięki temu można zwiedzić Bali oraz wypocząć na jednej z rajskich wysp. Osobom aktywnym polecamy podczas pobytu na Bali wybrać się na wycieczkę na Jawę lub Komodo. Ciekawym pomysłem na urozmaicenie długiego lotu na Bali jest przystanek w Singapurze, Dubaju, Hongkongu czy w Kuala Lumpur.

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij