Ślub na Hawajach
HAWAJE - propozycje wyjazdu wraz z ceremonią ślubną

Ślub na Hawajach

Jeśli szukacie oryginalnego i romantycznego miejsca na zawarcie związku małżeńskiego, to Hawaje wydają się być wymarzoną destynacją, aby celebrować tą szczególną i niezapomnianą uroczystość. Wyspy, które oczarowują egzotyką, przepięknymi krajobrazami i unoszącym się wokoło duchem ‘aloha’ będą idealnym początkiem zupełnie nowego rozdziału w Waszym życiu...

Związek małżeński zawarty na Hawajach uznawany jest na całym świecie, a sama procedura ślubna nie jest skomplikowana - wystarczy bowiem przyjechać do Honolulu z ważnym paszportem i udać się na krótką wizytę do lokalnego urzędu po pozwolenie. Z pomocą biura podróży Unique Moments organizacja całego wyjazdu wraz z ceremonią jest dużo łatwiejsza, dodatkowo na miejscu zapewniona jest profesjonalna opieka polskiego koordynatora.


Warunki niezbędne do zawarcia ślubu cywilnego na Hawajach:

  • nie musisz być obywatelem lub rezydentem Stanów Zjednoczonych, aby zawrzeć ślub na Hawajach
  • zawarty tutaj związek jest ważny na całym świecie
  • kandydaci muszą mieć ukończone 16 lat
  • jedynym dokumentem który należy posiadać jest w przypadku gości z Polski - PASZPORT. W przypadku rezydentów USA wymagane jest urzędowe ID - prawo jazdy, State ID lub paszport
  • po przylocie na wyspę niezbędne jest uzyskanie „Marriage Licence” - pozwolenia na ślub wydawanego przez State Department of Health w Honolulu. Dokument należy odebrać osobiście, nasza firma zapewnia jednak pełną asystę polskojęzycznego opiekuna.
  • jeżeli przebywało się wcześniej w formalnym związku małżeńskim, konieczna jest znajomość daty uzyskania rozwodu


Uroczystość ślub odbywa się na jednej z plaż Hawajów. W pięknej, egzotycznej scenerii. Przed ceremonią otrzymujecie Państwo wieńce z tradycyjnych kwiatów hawajskich. Przez cały czas jest z Państwem nasz polski koordynator, dodatkowo możliwe jest wynajęcie fotografa, kamerzysty, czy zorganizowanie romantycznej kolacji lub rejsu po ślubie.

Świeżo zaślubiona Para Młoda może cieszyć się pięknem hawajskich wysp i oddać się cudownemu wypoczynkowi w jednym z wielu hoteli na Hawajach. Tętniące życiem Honolulu na wyspie Oahu, zaciszne plaże wyspy Maui, zielone wzgórza wyspy Kauai, czy też wulkany na wyspie Hawaii zapadną w pamięci na długie lata i będą cudownym zwieńczeniem podróży poślubnej. Bez wątpienia warto dać się ponieść fantazji i wyrwać się na drugi koniec globu, aby przeżyć ten wyjątkowy dzień na bajecznie pięknych wyspach, jakimi są Hawaje. Przekonajcie się sami!

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij