Ślub na Sri Lance - organizacja ślubu

Ślub na Sri Lance - organizacja ślubu

Piękne plaże, szum Oceanu Indyjskiego, cień rzucany przez wysokie palmy, uśmiechnięci ludzie i możliwość przeżycia cudownej przygody podczas wycieczek w tak ciekawe miejsca, jak plantacje herbaty, parki narodowe, zatopione w dżungli świątynie czy zabytkowe miasteczka. Nie można wyobrazić sobie piękniejszej scenerii podczas wypowiadania sakramentalnego „tak” niż bujna egzotyczna przyroda, ocean i plaża. Ślub na Sri Lance to niezapomniane wydarzenie, a do tego minimum formalności.

Jak wygląda ceremonia?

Ślub na Sri Lance może odbywać się w praktycznie dowolnym miejscu – najpopularniejsze są piękne piaszczyste plaże nad oceanem, ale proponujemy także pełne kwiatów ogrody czy plantacje herbaty. Ceremonia prowadzona jest w języku angielskim i syngaleskim, jednak będzie Państwu towarzyszył polskojęzyczny asystent, który pomoże zrozumieć wszelkie niuanse kulturowe i urzędnicze. Miejsce ślubu jest zawsze przystrojone kwiatami, ale szczegóły zależą od Państwa. Jesteśmy w stanie zorganizować każdą niezbędną usługę, na przykład fotografa, fryzjera, kamerzystę czy nawet... słonia, na którym Młoda Para przyjedzie do ślubu. Popularne są także akcenty folklorystyczne w postaci bębniarzy, tancerzy czy tradycyjnego chóru dziewczęcego. Wszystko to składa się na oryginalną i niezapomnianą atmosferę.

Formalności

Oferowany przez nas ślub na Sri Lance jest ważny w świetle prawa polskiego i nasze biuro podróży dołoży wszelkich starań, by jego organizacja była procedurą prostą i szybką. Zajmiemy się wszystkimi możliwymi formalnościami, a Państwo jedynie dostarczą nam mailowo skany dokumentów:
-    akty urodzenia,
-    zaświadczenia z Urzędu Stanu Cywilnego o braku przeciwwskazań do zawarcia małżeństwa,
-    pierwsze strony paszportów,
-    w szczególnych przypadkach będą potrzebne dodatkowe dokumenty, o czym Państwa szczegółowo poinformujemy.
Dokumenty muszą być przetłumaczone na język angielski przez tłumacza przysięgłego i na Państwa życzenie możemy również pomóc w tej czynności. Dokumenty należy przesłać nam na około 60 dni przed planowaną datą ślubu. Minimalny pobyt pozwalający na zawarcie małżeństwa to 7 nocy.

Ślub i podróż poślubna w jednym

Sri Lanka jest tak ciekawą i piękną wyspą, że warto spędzić na niej trochę więcej czasu. Proponujemy Państwu połączenie ślubu nie tylko z wypoczynkiem, ale i zwiedzaniem – prywatnymi wycieczkami objazdowymi. Dzięki temu odwiedzą Państwo śliczne zakątki Cejlonu, jak sztandarowe plantacje herbaty, sierociniec dla słoni Pinnawala czy Park Narodowy Yala. Doskonałą propozycją jest także połączenie ślubu na Sri Lance z podróżą poślubną na Malediwy, które oddalone są od Cejlonu o zaledwie godzinę lotu.

Dlaczego Sri Lanka?

Ślub na Sri Lance to wiele korzyści i ciekawych rozwiązań:
-    wybór hotelu z bardzo szerokiej oferty,
-    ekskluzywne usługi za niewysoką cenę,
-    piękna pogoda przez większą część roku (od stycznia do marca i od czerwca do września),
-    proste procedury,
-    możliwość zwiedzania wyspy z prywatnym przewodnikiem,
-    połączenie ślubu na Sri Lance z podróżą poślubną na Malediwach.

Każda oferta ślubna tworzona jest indywidualnie
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów
Każdy pakiet zawiera przeloty, zakwaterowanie z wybranym wyżywieniem,
transfery, organizację ślubu i pakiet ślubny
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
}?>
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij