USA - praktyczne informacje

USA (Fly&Drive) Bajkowa Floryda

Proponujemy Państwu bardzo ciekawą wycieczkę w postaci Fly&Drive – która jest idealnym sposobem na zwiedzenie najciekawszych miejsc na Florydzie w połączeniu z późniejszym wypoczynkiem w Miami. Prywatny samochód jest najlepszym środkiem transportu na półwyspie, gdyż daje swobodę i możliwość zatrzymywania się w malowniczych nadmorskich miejscowościach, a odległości między miastami nie są duże.
 
Program ten możemy dla Państwa dowolnie zmodyfikować. Zapraszamy do kontaktu!


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Przylot do Orlando

Po przylocie odbiór samochodu na lotnisku. Przejazd do hotelu położonego niedaleko parków rozrywki. Czas wolny.

Nocleg w hotelu Quality Inn & Suites lub w podobnym

Dzień 2 - Dzień wolny – czas na szaleństwo w parkach rozrywki.

Proponujemy bilety wstępu do następujących parków:

Walt Disney World
Universal Orlando
Seaworld Orlando

Nocleg w hotelu Quality Inn & Suites lub w podobnym

Dzień 3 - Dzień wolny w Orlando (lub wyprawa do Cape Canaveral – ok. 90 km x 2)

Czas wolny na korzystanie z atrakcji w parkach rozrywki.

Tego dnia proponujemy także wycieczkę samochodem na Przylądek Canaveral, gdzie znajduje się słynna baza NASA – Centrum Kosmiczne Kennedy’ego (Kennedy Space Center). Można zobaczyć tam prawdziwy statek kosmiczny, kosmodrom (platformę, z której startowały statki) czy spotkać się z astronautą. Dodatkowo wokół Przylądka znajdują się piękne plaże, na których można odpocząć po pełnej wrażeń wizycie w Centrum Kosmicznym.

Nocleg w hotelu Quality Inn & Suites lub w podobnym

Dzień 4 - Orlando – Sarasota (ok. 210 km)

Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Sarasoty, pięknego miasta położonego nad Zatoką Meksykańską - po drodze polecamy odwiedzić Tampę. W Sarasocie znajduje się słynna biała plaża Lido Beach. Czas na odpoczynek, spacery po plaży i po mieście.

Nocleg w hotelu Best Western Plus Gateway Siesta Key lub w podobnym

Dzień 5 - Sarasota – Naples (ok. 180 km)

Po wykwaterowaniu z hotelu przejazd wybrzeżem do miasta Naples. Po drodze polecamy przystanki w pięknych nadmorskich miejscowościach. Naples należy do najbogatszych miast w USA (szóste pod względem zarobków, drugie pod względem liczby mieszkających tam milionerów – domy w tym mieście kosztują średnio ponad 10 mln USD, często osiągając zawrotne kwoty nawet 40 mln).

Nocleg w hotelu Best Western Naples Inn & Suites

Dzień 6 - Naples – Park Narodowy Everglades – Miami (ok. 200 km)

Przejazd do Parku Narodowego Everglades, słynącego z rozległych malowniczych mokradeł, w których mieszkają aligatory. Zobaczyć tam można również wiele gatunków ptaków. Polecamy zwiedzanie rozlewisk na pokładzie charakterystycznej łodzi „airboat”.

Następnie przejazd do Miami. Zakwaterowanie w hotelu w rejonie Miami Beach. Czas na relaks na plaży, zwiedzanie urokliwej dzielnicy Art Deco czy korzystanie ze sportów wodnych.

Nocleg w hotelu The Hall South Beach lub w podobnym

Dzień 7 - Wypoczynek w Miami (lub wyprawa do Key West – ok. 250 km x 2)

Wypoczynek w Miami. Polecamy wycieczkę samochodem do Key West - miasta położonego na końcu archipelagu wysp Florida Keys, które połączone są ze sobą malowniczymi mostami. Odwiedzić tam można m.in. dom Hemingwaya. Mimo iż odległość między Miami a Key West wydaje się spora, to trasa jest szybka i bardzo ciekawa, co sprawia, że bez problemu można odbyć w tamte rejony jednodniową wycieczkę.

Nocleg w hotelu The Hall South Beach lub w podobnym

Dzień 8 - Wypoczynek w Miami

Cały dzień wolny na relaks w Miami, szczególnie polecamy spacery po plaży w Miami Beach!

Nocleg w hotelu The Hall South Beach lub w podobnym

Dzień 9 - Wylot do Polski

Rano wykwaterowanie z hotelu do 11:00 i przejazd na lotnisko. Zwrot samochodu. Wylot do Polski. Lądowanie następnego dnia.

Dodatkowe informacje

*** UWAGA: cena wyjazdu musi zostać potwierdzona indywidualnie przez pracownika biura ze względu na różnice w cenach wypożyczenia samochodu ***

 

Źródło zdjęć: pixabay.com

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij