Wyjazdy specjalne - praktyczne informacje

Grand Prix Węgier Formuły 1

Wyjazd na wyścig Formuły 1 na torze Hungaroring!

Trzynasty wyścig sezonu 2020. Kto zwycięży?
W ostatnich latach walka o zwycięstwo toczyła się głównie między stajniami Mercedesa i Ferrari jednak kierowcy innych producentów z pewnością ponownie spróbują im zagrozić.
Czy będzie to w tym roku zespół z Robertem Kubicą?
Niezapomniane emocje na torze Hungaroring gwarantowane!

wyścig f1

KRAJ/REGION: Budapeszt, Węgry
HOTEL : The Aquincum Hotel Budapest


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wyjazd z Polski do Budapesztu (Węgry)

Wyjazd z Warszawy w godzinach wczesnoporannych do Budapesztu z kilkoma przystankami w miastach na południu Polski. Przejazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu Tha Aquincum Hotel Budapest 4*. Powitanie miasta na Moście Łańcuchowym i wieczorny spacer Bulwarem Naddunajskim. 

TRASA AUTOKARU:

06:00 Warszawa - pl. Defilad od strony ul. Marszałkowskiej
08:30 Łódź - OBI ul. Rokicińska
11:00 Częstochowa - Restauracja McDonald’s, róg Al. Wojska Polskiego i Jana Pawła II
13:00 Katowice - Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi
14:30 Bielsko-Biała - Castorama ul. Węglowa 

UWAGA: w przypadku rezerwacji wyjazdu z innego miasta niż Warszawa lub Katowice, proszę podać miejsce wyjazdu mailowo po dokonaniu rezerwacji 

Dzień 2 - Zwiedzanie Budapesztu – Wieczorny rejs po Dunaju

Po śniadaniu zapraszamy na półdniowe zwiedzanie Budapesztu z polskim przewodnikiem. Podczas zwiedzania zobaczymy najpiękniejsze miejsca stolicy Węgier – m.in. Bazylikę św. Stefana, Plac Bohaterów, Muzeum Historii Sztuki czy Széchenyi Fürdö – największy w Europie kompleks term i basenów, Wzgórze Zamkowe, gdzie zobaczymy z zewnątrz Kościół Koronacyjny Macieja, Baszty Rybackie, stare kamieniczki Budy i Zamek Królewski. Następnie przejedziemy na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok – Cytadela, mosty na Dunaju. Czas wolny na Váci utca – najbardziej reprezentacyjnym deptaku miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Na zakończenie dnia rejs po Dunaju – przy wieczornych iluminacjach będziemy chłonąć atmosferę miasta z innej perspektywy. Powrót do hotelu.

Opcjonalnie: Tradycyjna winiarnia – podczas pobytu w Budapeszcie z pewnością warto zajrzeć do lokalnej winiarni na degustację węgierskich win oraz rozmaitych przysmaków lokalnej kuchni. W trakcie takiej wizyty można także dokonać zakupów w dobrych cenach – cena od 43 zł.

Opcjonalnie: Baseny Termalne – na Węgrzech rozsiane są wszędzie kąpieliska lecznicze ze źródłami bogatymi w sód, wapń, magnez, siarczany i chlorki. W Budapeszcie jest ich ponad 120. Dają one miastu codziennie około 70 mln litrów wody w temperaturze od 24 do 78 stopni C. Miejscowe baseny termalne poprawiają samopoczucie, a także mają właściwości zdrowotne i regenerujące, będąc skutecznym lekarstwem na choroby żołądka, nerek, stłuczenia, bóle mięśni, osteoporozę, a nawet … niepłodność! – cena od 105 zł (pakiet podstawowy).

Dzień 3 - Wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier – powrót do Polski

Po śniadaniu czas wolny lub fakultatywna wycieczka do Szentendre. Następnie wyjazd na wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring. Zobaczymy rywalizację na torze i przekonamy się, kto tym razem zwycięży. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! Po sportowych emocjach udamy się do autokaru i wyruszymy w drogę powrotną do Polski. Powrót do domu późno w nocy lub nad ranem dnia kolejnego (dot. Łodzi i Warszawy). 

Wycieczka fakultatywna „Malownicze Szentendre”: Wizyta w urokliwym miasteczku Szentendre, nazywanym najpiękniejszym małym miastem Węgier. Podczas spaceru krętymi uliczkami zobaczymy m.in. otoczony kamieniczkami rynek Fo Ter i barokową świątynię Blagolevtenszka. Dla chętnych zwiedzanie jedynego w Europie Muzeum Marcepanu, w którym znajdują się m.in. pojazdy i budowle wykonane z marcepanu – cena od 65 zł.

Dodatkowe informacje

Od podróżujących na Węgry nie są wymagane obowiązkowe szczepienia ani wizy.

Należy pamiętać o zwyczajowych napiwkach dla obsługi.

Trasa autokaru i plan zwiedzania może ulec zmianie.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu, jeżeli liczba uczestników będzie mniejsza niż 36 osób.

Miejsca siedzące podczas wyścigu będą potwierdzane na zapytanie.

 

 

Opinie

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij