Zanzibar - praktyczne informacje

Hotel Zanzi Resort , Zanzibar


LOKALIZACJA
Znajduje się we wschodniej części Zanzibaru, przy wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. Jest to idealne miejsce zwłaszcza dla entuzjastów nurkowania. Hotel organizuje specjalne wycieczki, które umożliwiają odkrycie wyspy, na przykład do stolicy Stone Town, na plantację przypraw czy na Wyspę Niewolników, do rezerwatu Jozani Forest lub innych miejsc. Zanzi Resort oferuje usługę transferu z lotniska, a dojazd do hotelu zajmuje około pół godziny.


HOTELU
Jest najlepszym butikowym hotelem na Zanzibarze, z imponującymi i egzotycznymi widokami, piękną rafą koralową, lagunami i bujnymi ogrodami. Łączy w sobie komfort z luksusem i prywatnością. Hotel jest kawałkiem raju, polecanym szczególnie nowożeńcom i parom. Dokłada wszelkich starań, żeby wakacje na Zanzibarze były wyjątkowe. Priorytetem jest zapewnienie wyjątkowych potrzeb Gości i indywidualnej obsługi. Hotel oferuje organizację ślubu w najbardziej spektakularnym miejscu.

PLAŻA
Zanzi Resort ma piękną, prywatną plażę z krystalicznie czystymi wodami oceanu.

ZAKWATEROWANIE
Wszystkie budynki zostały zbudowane przy użyciu lokalnych materiałów. Kolory i użyte materiały pozostają w harmonii z naturalnym, afrykańskim krajobrazem i tradycyjną architekturą. Hotel wspiera lokalnych rzemieślników i producentów. Zanzi Resort posiada siedem luksusowych willi. Wszystkie z nich są bogato wyposażone i zaprojektowane tak, żeby zapewniać prywatność.ó

  • Willa – składa się z sypialni, łazienki i przestronnego salonu, a na zewnątrz z prywatnego basenu. Pomieści cztery osoby. Każda z willi ma dostęp do przepięknej, zacisznej plaży. Posiada panoramiczny widok morza zarówno z salonu, jak i z sypialni. Na zewnątrz willi znajduje się miejsce, gdzie można usiąść i podziwiać otaczającą przyrodę. Ściany domów zdobią dzieła utalentowanego artysty Szymona Adamczyka, który uchwycił na płótnie niezwykłe widoki na ocean, piękno rafy i laguny oraz kolory bujnej roślinności.


WYŻYWIENIE
Zanzi Resort oferuje 2 posiłki, 3 posiłki lub opcję All Inclusive. Śniadania, obiady oraz kolacje serwowane są w prywatnych willach, na plaży, w restauracji lub w innym miejscu, które wybiorą Goście. Restauracja znajduje się w przepięknym otoczeniu natury. Wyjątkowość dań gwarantują przyprawy i świeże owoce morza. Menu jest dziełem kucharzy, którzy uważani są za najbardziej kreatywnych na wyspie. Dania stanowią mieszankę kuchni międzynarodowych, a do ich przygotowania wykorzystuje się warzywa z własnej plantacji ekologicznej.

ATRAKCJE I ROZRYWKA
Spa, nurkowanie, snorkeling, kitesurfing, kajaki, wędkarstwo, rowery, siatkówka, joga, organizacja wycieczek.

INTERNET
Bezpłatny dostęp do Internetu w willach i w restauracji.

Link do strony hotelu: http://www.zanziresort.com/

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij