Seszele Last Minute

Dla tych z Państwa, którzy marzą aby zatopić się w rajskich wodach Oceanu Indyjskiego z dnia na dzień, opcja Seszele Last Minute może okazać się doskonałym rozwiązaniem. W otoczeniu bujnej, tropikalnej roślinności Seszeli, łatwo przenieść się w stan błogiego zapomnienia. Warto przed podjęciem decyzji wziąć pod uwagę, że oferta typu Seszele Last Minute nie zawsze wiąże się z najatrakcyjniejszą formą zorganizowania upragnionego wyjazdu. 

czytaj dalej...

W których hotelach można liczyć na specjalne oferty?

Z racji, iż na Seszele nie kursują bezpośrednie loty z Polski, okazje najniższych cen, często mylnie kojarzącymi się z ofertami typu last minute Seszele,  nie mają szczególnego uzasadnienia.

Należy pamiętać, że ceny lotów w samolotach rejsowych są zmienne i ostateczny koszt zależny jest między innymi od zainteresowania danym rejsem.


Najkorzystniejszymi wariantami cenowymi są wcześniejsze rezerwacje, które oprócz dodatkowych upustów, gwarantują również szeroki wybór pokoi i apartamentów w hotelach, guesthousach i pensjonatach.

Bardzo niewiele obiektów oferuje gościom zniżki za późne przybycie, ale zdarzają się takie przypadki. Hotele, w których zawsze możemy liczyć na dodatkowe rabaty to m.in. Berjaya (3*), Avani Seychelles Resort (4*), Coral Strand (4*), Constance Ephelia (5*), Le Duc Praslin (4*), guesthouse Les Villas d'Or.
Niestety nie wszystkie wspomniane obiekty dysponują wolnymi pokojami do ostatniej chwili, dlatego należy wziąć pod uwagę to przy planowaniu wakacji typu last minute Seszele.

Jeśli Seszele last minute to kiedy?

Dla tych z Państwa, którzy wypatrują najlepszych okazji cenowych typu Seszele last minute sprawdzi się zasada, że w ogólno przyjętym niższym sezonie - od czerwca do września, można liczyć na niższe ceny za pobyt. Poszczególne obiekty dyktują własne zakresy cenowe, dlatego rozróżnienie na wyższy i niższy sezon określa dodatkowo każdy hotel.  Zazwyczaj w małych, kameralnych obiektach typu bungalowy czy guesthousy stawki za pobyt nie są zróżnicowawane na poszczególne okresy cenowe. Warto jednak wziąć pod uwagę, że te obiekty, które dysponują małą ilością domków czy pokoi  mogą nie posiadać wolnych kwater w pożądanym przez nas terminie.

Większe resorty dzielą okresy cenowe na święta, ferie, wakacje i w tym czasie podwyższają ceny za pobyt. Często także wyżej wymienione okresy nie są objęte specjalnymi zniżkami.

Zwykle najkorzystniejszym cenowo terminem jest czas po świętach, długich weekendach.
Dla tych, którzy z rezerwacją zwlekają do ostatniej chwili, licząc na oferty Seszele last minute polecimy większe ośrodki, położone w miasteczkach turystycznych takich jak Bau Vallon na Mahe czy Cote d'Or na Praslin, bowiem, w hotelach oferujących kilkadziesiąt pokoi czy apartamentów jest większe prawdopodobieństwo dostępności.
Dla osób pragnących spokojnego, relaksującego wypoczynku, w najlepszym wydaniu, korzystniejsze będą prywatne wille położone w spokojniejszych częściach wyspy lub na zupełnie prywatnych wyspach, takich jak Silhoutte czy North Island.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij