Egzotyczne wakacje w czasach pandemii

Czy na dzień dzisiejszy można polecieć na egotyczne wakacje? Czy można bezpiecznie zarezerwować wakacje, nie bojąc się, że nowe obostrzenia przekreślą nasz urlop? Czy pandemia to dobry czas na wakacje? Obecnie w głowach podróżników rodzi się wiele pytań, na które nie jest łatwo znaleźć jednoznacznych odpowiedzi. W tym artykule odpowiadamy na te pytania i prezentujemy przejrzystą mapkę informacyjną.

Podróże to nasza pasja. Na bierząco wyszukujemy i weryfikujemy najnowsze doniesienia. Od sierpnia skutecznie wysyłamy klientów na egotyczne urlopy i dbamy o ich spokój! Na ten moment wysłaliśmy już urlopowiczów na Malediwy, Dominikanę i Zanzibar, a to jeszcze nie wszystkie dostępne opcje.

Dostępność kierunków.
Czy można bezpiecznie planować wakacje? Gdzie lecieć?

Dobra wiadomość jest taka, że można! Zła wiadomość jest taka, że ilość kierunków jest ograniczona (na mapce). Aktualnie ogranizujemy wycieczki do wszystkich kierunków oznaczonych na zielono i żółto. Zielone kierunki nie wymagają testów i są najprostszym rozwiązaniem.

Co w przypadku kierunków, które wymagają testu?

Do wszystkich naszych wycieczek w miejsca, które wymagają okazania negatywnych testów na COVID-19 oferujemy w cenie wyjazdu badanie na COVID-19. Test można wykonać na terenie całego kraju na podstawie listy placówek https://diag.pl/katalogi/placowki/. Do wykonania testu klient potrzebuje otrzymać od nas kupon, który wyślemy mu kurierem. Wynik dostępny jest w ciągu 72 godzin od wykonania testu. W razie potrzeby organizujemy też tłumaczenie wyniku testu lub zaświadczenie lekarskie we wskazanym języku. Zaświadczenie ważne jest 72h od momentu wystawienia (nie od wykonania testu).

Ile wynosi zaliczka i kiedy płaci się pozostałą część kwoty?

Po zrobieniu rezerwacji wpłacają Państwo zaliczkę w wysokości 30% wartości wycieczki. Pozostała kwota powinna zostać wpłacona do 30 dni przed wyjazdem.

Co jeżeli chce zrezygnować z wycieczki z innych powodów?

Istnieje możliwość wykupienia ubezepieczenia od kosztów rezygnacji z wycieczki. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na takie rozwiązanie to rezygnacja z wycieczki do 30 dni przed wyjazdem wiąże się z utratą zaliczki w wysokości 30% wyjazdu.

Dlaczego warto wykupić wycieczkę w naszym biurze podróży?

Na bierząco śledzimy i kontrolujemy zmieniające się warunki. Wyszukujemy najciekawsze dostępne opcje. Nasze wycieczki grupowe odbywają się z polskim pilotem, a na miejscu mamy swoich rezydentów. Wybierając się na urlop z nami decydujesz się na spokojne i piękne wakacje.

wróć

Social Media
Blog
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij