Rejs - praktyczne informacje
Rejsy  / Praktyczne informacje / Armatorzy

Armatorzy

W Naszej ofercie znajduje się szeroka oferta linii oceanicznych, których statki pływają po morzach i oceanach odwiedzając 7 kontynentów i umożliwiając zwiedzanie najdalszych zakątków świata. Oferta armatorów jest bardzo obszerna i zróżnicowana, dzięki czemu mogą Państwo wybrać rejs skrojony na miarę Państwa potrzeb.

Możemy wyróżnić najbardziej charakterystyczny podział na:

  • Megastatki

Największą popularnością cieszą się rejsy dużymi statkami wycieczkowymi, nazywane „megastatkami” lub „pływającymi kurortami”. Ich nazwa ma swoje uzasadnienie: statki zabierają na pokład nawet 5.000 pasażerów i oferują swoim gościom szeroki wybór udogodnień i atrakcji m. in.: różnorodne restauracje i bary, dyskoteki, baseny i jacuzzi, centrum odnowy biologicznej, boiska sportowe i siłownie, a także kasyna, kina i teatry. Coraz częściej na pokładzie znajdziemy również pole golfowe, ściankę wspinaczkową, lodowisko i inne niesamowite urozmaicenia. Oferowane atrakcje są dobrane w taki sposób, aby każdy gość znalazł coś dla siebie. Do tego różnorodna oferta proponowanych tras z najpopularniejszymi kierunkami wśród rejsów. Nic więc dziwnego, że cieszą się takim zainteresowaniem wśród podróżujących.

Armatorów w zależności od standardu oferowanych usług możemy podzielić na trzy klasy:  

Klasa Premium:

Klasa Superior:

 

Klasa Deluxe :

 

  • Statki butikowe i jachty

Są to ekskluzywne mniejsze jednostki, które zabierają na pokład mniejszą liczbę gości, a na jednego gościa najczęściej przypada 1 osoba z obsługi, co podwyższa standard podróży. Statki butikowe posiadają luksusowo urządzone kabiny dla 150 – 400 gości, zaś jachty na swój pokład zabierają jedynie ok. 20-70 osób. Dzięki mniejszym rozmiarom statków armatorzy proponują wyjątkowe trasy po mniej dostępnych portach oraz egzotyczne wyprawy pływając po Australii i Oceanii czy Azjatyckich Wyspach. Takich przeżyć trudno nie zapomnieć.

 

  • Żaglowce

Wyśmienitym pomysłem na udany wypoczynek dla osób aktywnych jest rejs komfortowym żaglowcem, na którym goście mogą uczestniczyć w niektórych pracach pokładowych takich jak stawianie żagli czy podnoszenie kotwicy. Dodatkowo na gości czekają dodatkowe atrakcje w postaci licznych sportów wodnych: kajaki, narty wodne, surfing, snorkeling.

 

 

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij