RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Rejs - praktyczne informacje

AIDA Cruises

AIDA Cruises to niemiecka linia statków wycieczkowych, która może pochwalić się najbardziej ekologiczną i najnowocześniejszą flotą na świecie. W trosce o środowisko AIDA Cruises stała się właścicielem pierwszego na świecie statku wycieczkowego - AIDAnova, który jest w całości napędzany niskoemisyjnym gazem płynnym. Za projekt tego ekologicznego statku AIDA Cruises została nagrodzona Błękitnym Aniołem, czyli ekologiczną etykietą, przyznawaną przez niemieckie Ministerstwo Środowiska. Armator zapowiedział, że do 2023r. będą kursować jeszcze dwa innowacyjne statki wycieczkowe.

AIDA Cruises zapewnia swoim gościom profesjonalną obsługę oraz rodzinną atmosferę. Szeroka oferta rozrywkowa, kulinarna oraz sportowa dostarczy niezapomnianych wrażeń zarówno nowicjuszom, jak i najbardziej wymagającym podróżnikom. Znakomita, wysokiej jakości kuchnia, która serwuje przysmaki z całego świata w restauracjach bufetowych oraz à la carte, przekona do siebie każde kubki smakowe. Podczas gdy dorośli znajdą ukojenie w jednym z największych SPA dostępnych na pokładzie statków wycieczkowych,  ich pociechy spędzą niezapomniany  czas z animatorem lub w jednej z wielu sal zabaw. Dla spragnionych sportowych wrażeń armator przygotował bogatą przestrzeń sportową. Ponadto, zapierająca dech w piersiach wieczorna rozrywka urozmaici każdą noc na pokładzie. 

Statki tego armatora wyróżniają się charakterystycznym uśmiechem, znajdującym się na dziobie, co powoduje, że nie można ich przeoczyć w porcie. AIDA Cruises na początku 2020 roku dysponowała 14 statkami wycieczkowymi. Największy z nich – AIDAnova ma 337 m długości, a jego główna trasa to Wyspy Kanaryjskie. W swojej bogatej ofercie tras wycieczkowych armator oferuje m.in. rejsy po Morzu Śródziemnym, Europie Północnej, Wyspach Kanaryjskich, Oceanie Indyjskim, Azji Południowo-Wschodniej, Wyspach Karaibskich oraz Ameryce Południowej i Środkowej. Pięć kontynentów, 60 krajów, 180 tras i ponad 300 portów – dzięki  „uśmiechniętej flocie” AIDA Cruises każdy może spełnić swoje marzenie o krótszych, jak i dłuższych podróżach po świecie. Dla spragnionych przygód armator przygotował także rejs dookoła świata, np. z Singapuru do Kilonii.

AIDA Cruises zatrudnia łącznie prawie 15 000 pracowników z około 50 państw. Oficjalnym językiem, który obowiązuje na pokładzie, jest język niemiecki.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.