RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą

Rejsy statkiem po Ameryce Południowej z polskim pilotem

Ameryka Południowa to jeden z tych kontynentów, które w ostatnich latach bardzo mocno zyskały na popularności. Turyści poszukując nowych wyzwań coraz częściej spoglądają w kierunku Brazylii, Argentyny czy Peru. Pokonują dziesiątki, jak nie tysiące kilometrów, chcąc jak najlepiej poznać każdy z tych wyjątkowych krajów. Tutaj doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form podróżowania stają się rejsy wycieczkowe, dzięki którym w trakcie około dwutygodniowej podróży mamy okazję zwiedzić kilka krajów, poznać ich kulturę, tradycje i zobaczyć największe atrakcje. Do tego na statku czeka nas doskonała zabawa, pyszne jedzenie, jak również chwile pełne relaksu i aktywności sportowej. Jako Biuro Podróży Wrocław zapewniamy również opiekę polskiego pilota podczas całej wycieczki w tym na oferowanych przez nas wycieczkach fakultatywnych.

czytaj dalej...
„Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen”
Ray Bradbury

Podróże na fali, czyli jak rejsy wycieczkowe do Ameryki Południowej zmieniają rynek turystyczny.

„Parostatkiem w długi rejs”, to słowa znanej piosenki, które z każdym kolejnym sezonem stają się odzwierciedleniem mody, jaka zapanowała wśród miłośników podróżowania. Rejsy wycieczkowe, bo o nich mowa, swoją popularność zawdzięczają złożoności oferty, którą otrzymują klienci. Dzięki temu, w trakcie pojedynczej podróży mają okazję skorzystać zarówno z wypoczynku, relaksu, postawić na szeroko rozumianą rozrywkę czy spędzić aktywnie czas zwiedzając liczne atrakcji w kolejnych, odwiedzanych portach. To wszystko sprawia, że turyści wręcz szaleją za tą formą podróżowania. Jako specjaliści od rejsów wycieczkowych, od kilku lat przygotowujemy dla Państwa oferty na najpopularniejsze kierunki tj.:

img src=rejsy-wycieczkowe.jpg

Widząc rozbudzone apetyty i stale rosnące zainteresowanie rejsami, postanowiliśmy odkryć nowy regiony świata docierając do miejsc, które jeszcze do niedawna pozostawały jedynie w sferze marzeń. I tak jako Biuro Podróży Wrocław zapraszamy na rejsy do Ameryki Południowej, wśród których znajdują się m.in.: rejs do Brazylii w połączeniu z Argentyną i Urugwajem, rejs Śladami Magellana z Argentyny, przez Urugwaj, po Chile oraz kilka innych ciekawych konfiguracji. Chcemy również zaoferować połączeniu dwóch Ameryk, gdzie oprócz krajów Ameryki Południowej będzie okazja odwiedzić Panamę, Meksyk czy Stany Zjednoczone (głównie Kalifornię).

Zwiedzamy Amerykę Południową - w świecie samby i tanga

Wycieczka do Brazylii, Argentyny, Chile czy Peru to prawdziwe wyzwanie zarówno logistyczne jak i finansowe. Jednak dzięki ofercie rejsów wycieczkowych istnieje możliwość znalezienia idealnego kompromisu pomiędzy zobaczyć, odpocząć a przy tym nie wydać fortuny. Dlatego w naszej zakładce - rejsy Ameryka Południowa, znajdziecie wiele ciekawych propozycji tj.:

img src=wieloryby-argentyna.jpg

Rejs – Brazylia – Argentyna – Urugwaj to prawdziwa mieszanka latynoskiej kultury. W trakcie rejsu czeka nas wycieczka do Rio de Janerio, Camboriú, Ilhabeli,  Buenos Aires czy Montevideo, dzięki czemu w krótkim czasie będzie sposobność zobaczenia wielu ciekawych miejsc a przede wszystkim poznania kultury i panujących tradycji. W Rio będzie okazja na wjazd na Górę Cukrową i spacer słynną Copacabaną, w Buenos Aires zatańczyć tango na słynnej La Boca i odwiedzić jeden z najbardziej niezwykłych cmentarzy w dzielnicy La Recoleta. A przecież to tylko namiastka tego co nas czeka.

img src=rio-de-janerio.jpg

Śladami Magellana to rejs na koniec świata. Fantastyczna przygoda wśród dzikiej przyrody i cudownych zarówno surowych jak i pięknych krajobrazów. Rejs który obejmie Argentynę, Urugwaj i Chile to również okazja do wiele ciekawych wycieczek. Zarówno biuro podróży Wrocław Unique Moments jaki i armator Princess Crussies daje wiele sposobności zwiedzania tych pięknych terenów, gdzie wśród propozycji znajdzie się m.in. wycieczka na Falklandy, Przylądek Horn czy wycieczka w Ushuaii nazywanej miastem na końcu świata. Do tego Park Narodowy Torres del Paine, wycieczka widokowa pod Wulkan Osorno czy wpłynięcie pod Lodowiec Amalia (Glacier Amalia). To naprawdę wyjątkowa okazja aby w tak krótkim czasie odwiedzić tyle fantastycznych miejsc słynnej Patagonii. 

img src=torres-del-paine.jpg

Kolejny rejs Sylwester w Ameryce Południowej jest odbiciem lustrzanym rejsu Śladami Magellana lecz oferowanym w okresie noworocznym. Sylwester na końcu świata brzmi wręcz niewiarygodnie i już dziś budzi niezwykłe zainteresowanie wśród osób szukających szalonych sposobów na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Jeśli chodzi o wyjazd to wycieczka rozpocznie się w Santiago de Chile i następnie wyruszymy w kierunku Przylądka Horn kończąc rejs w Buenos Aires.

Dwie Ameryki – rejs USA (Kalifornia), Meksyk, Panama, Peru, Chile to najdłuższa z naszych propozycji a zarazem oferująca najbardziej amerykańską mieszankę jaką możemy sobie wyobrazić. Rejs przez Amerykę Północną, Środkową i Południową z przystankami w wielu ciekawych miejscach. Rozpoczniemy od wycieczki do Kalifornii gdzie czeka nas przygoda w Los Angeles słynnym Mieście Aniołów. Hollywood, Aleja Gwiazd czy Universal Studios to tylko jedne z licznych miejsc które każdy musi zobaczyć. A przecież są jeszcze słoneczne plaże w Monica i Venice Beach, gdzie nigdy nie ma nudy. Z Los Angeles wyruszmy w rejs w kierunku Ameryki Południowej, po drodze zaliczając jeszcze kilka przystanków i atrakcji. Czeka nas wycieczka do Meksyku, który wciąż rozpala zmysły podróżników a także pobyt  w Panamie i wycieczka do Peru, gdzie odwiedzimy Limę i Pisco. Ze stolicy Peru, Ci najbardziej zdeterminowani będą mieć okazję zobaczyć jeden z siedmiu cudów świata. Wycieczka do Machu Picchu bo o nim mowa (często nazywanym Maczu Pikczu), to marzenie niejednego zapalonego podróżnika. Świątynia Inków do dziś jest świadectwem największej kunsztu budowniczego minionych wieków. Na zakończenie odwiedzimy Santiago de Chile, jedną z najpiękniej położonych stolic, tuż u podnóża ośnieżonych szczytów And.

Jeśli rejsy do Ameryki Południowej to z Unique Moments. Dlaczego my?

Mimo, że rynek opanowany jest przez dziesiątki o ile nie setki touroperatorów to jednak oferty rejsów wciąż pozostają dość skrytą dziedziną turystyki a ich dostępność oferowana jest w nielicznych biurach. Dodatkowo jeśli już trafimy na biuro które oferuje ten rodzaj wyjazdów często ogranicza się on do wyboru/zakupu wyłącznie kabiny na danym statku. Dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia produktów opartych o rejsy i znając doskonale potrzeby rynku a co za tym idzie Klientów tworząc ofertę kierujemy się następującymi zasadami:

  • polski pilot obecny podczas całego wyjazdu
  • kameralne grupy z reguły nieprzekraczające 20 osób,
  • indywidualne podejście do Klienta z dedykowaną opieką pracownika UM
  • kompleksowa oferta – organizacja podróży od A do Z
  • znajomość rynku rejsów – wieloletnie, praktyczne doświadczanie
  • oferta wycieczek fakultatywnych z polskim opiekunem
img src=lodowiec-chile.jpg

Powyższe punkty są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, dla których opieka polskiego pilota podczas całej podróży jest najważniejszym czynnikiem w podejmowaniu decyzji o wyjeździe. Dzięki małym, kameralnym grupą, nasz pilot ma możliwość poświecenia odpowiedniej ilości czasu każdemu z uczestników. Dodatkowo również w ofercie wycieczek fakultatywnych, które dostępne są we wszystkich portach, gwarantujemy polskojęzyczną opiekę. Do tego kompleksowość oferty, gdzie w cenie, oprócz pakietu rejsu Klient otrzymuje przelot, transfery, ubezpieczenie, a jeśli wymaga tego oferta również zakwaterowanie przed/po rejsie i zorganizowane wycieczki. Nasi pracownicy to osoby z praktycznym doświadczeniem, zdobytym podczas rejsów, którzy doradzą przy wyborze rejsu a następnie będą do dyspozycji do momentu powrotu z wyjazdu!

Latynoskie klimaty rozgrzeją każdego, ale czy pogoda w Ameryce Południowej też będzie po naszej stronie?

Południowa część Ameryki Południowej obejmująca Argentynę, Chile i Urugwaj, a także południowo – wschodnie regiony Brazylii (z Rio de Janerio) to pogodowe odbicie lustrzane względem Europy. Kiedy my przygotowujemy się do zimy, tam odnotywowane są najwyższe temperatury i rozpoczyna się najcieplejszy okres w roku. I to właśnie czas od grudnia do marca stanowi najlepszy moment na zaplanowanie podróży do Patagonii i Ziemii Ognistej.

Ze względu na ukształtowanie terenu, a także zwężenie kontynentu w kierunku południowym i położenie pomiędzy dwoma wielkimi akwenami – Oceanem Spokojny (Pacyfikiem) i Oceanem Atlantyckim lato wcale nie musi oznaczać wysokich temperatur. Rozpoczynając rejs w Brazylii czy Argentynie, w tętniących życiem Rio de Janerio i Buenos Aires z pewnością poczujemy prawdziwe oblicze latynoskiego lata. Jednak im dalej na południe, szczególnie w okolicach Ziemi Ognistej, Przylądka Horn temperatura znacznie się osiągając średnio ok. 15 stopni C. Do tego można spodziewać się wiatrów, które w Patagonii są wszechobecne i bardzo porywiste. Należy również pamiętać o ciepłych ubraniach podczas wycieczek w góry. Andy to potężne góry, ze szczytami sięgającymi blisko 7 tys. m n.p.m., co powoduje, że regiony te charakteryzują się częstą zmiennością pogody.

W przypadku rejsów wschonim wybrzeżem Ameryki Północnej, włącznie z Kalifornią, należy pamiętać, że to okres zimowy, więc i tutaj należy spodziewać się temperatur w granicach 20 stopni C.

Zostaw kontakt. Odezwiemy się do Ciebie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail ..więcej..mniej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ..więcej..mniej
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. 694 708 976
(+48) 71 729 37 52
607 322 035
info@um24.pl