Rejs - praktyczne informacje

Costa Cruises

Costa Cruises to włoski armator, który na rynku istnieje już od ponad 70 lat. Na pokładach tych statków doświadczymy obsługi w najwyższym standardzie, szefowie kuchni zadowolą każde podniebienie, a wieczorne spektakle zachwycą pasażerów. Włoski styl, elegancja, a przede wszystkim gościnność to cechy, którymi może pochwalić się armator. W ofercie znajdą Państwo niedrogie i bardzo dobrze wyposażone kabiny wewnętrzne, kabiny z oknem i widokiem na ocean, kabiny z prywatnym balkonem, a także luksusowe i przestronne apartamenty Suite z tarasem i jacuzzi, znajdujące się najwyższych pokładach w najlepszej lokalizacji. Dodatkowo, goście apartamentów Suite mogą bezpłatnie skorzystać z usług concierge, spędzić dzień w wyjątkowym SPA lub rozkoszować się kolacją w restuaracji dedykowanej tylko dla nich. 

Flota Costa Cruises dysponuje 27 statkami, na pokład których może zabrać około 76 000 pasażerów. Każdy z nich został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół i komfort gości. Rejsy odbywają w każdym obszarze świata: od Morza Śródziemnego po Małe Antyle i Ocean Indyjski - łącznie 250 różnych destynacji. Załoga statków jest międzynarodowa (pochodzi z ponad 80 państw), dzięki czemu każdy z gości może poczuć się na pokładzie jak w domu. Obsługa posługuje się pięcioma językami: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Najnowszy statek to Costa Smeralda, która w pierwszy rejs wypłynęła w listopadzie 2019 roku. Armator zapowiedział, że do 2021 roku flota będzie wzbogacona o sześć innowacyjnych statków, które zostaną zaprojektowane w trosce o środowisko naturalne.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij