Rejs - praktyczne informacje

Norwegian Cruise Line

NCL Corporation to międzynarodowa linia cruisingowa z główną siedzibą w Miami na Florydzie. Istnieje na rynku od 1966 roku. NCL wyróżnia się tzw. Freestyle Cruising – nowatorską formą wakacji na morzu, oferującą pasażerom maksimum swobody na pokładzie. Nie ma tutaj sztywnych godzin posiłków, obowiązku stroju wieczorowego, oraz innych zasad mogących zakłócać beztroski wypoczynek.

Na dzień dzisiejszy, NCL posiada najmłodszą flotę wśród wiodących linii Ameryki Północnej - 14 statków specjalnie dostosowanych do potrzeb Freestyle Cruisingu. Na pokładzie jednostek NCL Freestyle Cruising fleet, na pasażerów czeka nawet 28 różnych restauracji, bez ustalonych z góry godzin posiłku, czynnych od 17.30 do północy. Można więc wybierać kiedy, gdzie i z kim zjeść posiłek. Jeśli takie jest życzenie – każdego dnia rejsu można spędzić wieczór w innej restauracji. Dla Gości preferujących jeść co wieczór w tym samym miejscu, bądź o stałej godzinie istnieje możliwość dokonania rezerwacji, już na pokładzie statku.

Wybór kabin jest również imponujący, tak by zadowolić każdy gust i każdy budżet. W ofercie znajdą Państwo niedrogie i bardzo dobrze wyposażone kabiny wewnętrzne, kabiny dla Singli (na najnowszych statkach), kabiny z prywatnym balkonem, a także największy i najbardziej luksusowy kompleks kabin typu Suite na morzu „The Haven”. Jest to prywatny pokład z największymi i najnowocześniejszymi apartamentami  na morzu, basenem, restauracją oraz strefa relaksu tylko dla gości zamieszkujących apartamenty.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij