RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Aktualności

Oferty wakacyjne 'szyte na miarę' w czasie pandemii.

W dobie pandemii sposób w jaki podróżujemy zmienił się diametralnie. Nie oznacza to jednak, że podróże stały się niemożliwe! Od lipca regularnie wysyłamy naszych klientów na rajskie Malediwy, tropikalną Dominikanę, egzotyczny Zanzibar czy też do magicznego Meksyku!

Do Waszych wakacji podchodzimy w sposób indywidualny. Tworzymy oferty skrojone idealnie pod Wasze potrzeby! Co to oznacza?

- Wszystko zaczyna się od…rozmowy! Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, ustalamy jak chcielibyście aby wyglądała Wasza podróż. Kontakt telefoniczny pozwala poznać nam Wasze potrzeby i pragnienia.

- Nie bazujemy na lotach czarterowych, a na lotach rejsowych,  a to oznacza, że nie jesteśmy sztywno związani z  narzuconymi terminami przelotów.

Hotel na Malediwach
Ogród hotelowy na Malediwach
Wypoczynek na Malediwach
Turkusowa woda Malediwów

To Wy decydujecie skąd chcecie wylecieć i na jak długo (7, 8 czy 10 dni)? A jeśli przelot w klasie biznes jest Waszym marzeniem, to zrobimy wszystko co w naszej mocy, by go zarezerwować.

- Willa na wodzie na Malediwach? Butikowy hotel w Tulum? Klimatyczne domki na Zanzibarze, a może luksusowy resort w Dominikanie? Opowiedzcie nam o swoim wymarzonym hotelu, a my postaramy się sprostać Waszym wymaganiom.

- Jeśli czujecie, że oferta nie spełnia Waszych wymagań i chcielibyście dokonać zmian – nie ma sprawy! Zawsze możemy dokonać modyfikacji.

- BEZPIECZEŃSTWO, to chyba słowo klucz w dzisiejszych czasach…Nasza opieka oraz zaangażowanie nie kończą się wraz z dokonaniem przez Was rezerwacji. W przypadku większości naszych kierunków, możemy zaoferować opiekę polskiego rezydenta czy też wycieczki w języku polskim. Co więcej, podczas gdy Wy będziecie relaksować się na plaży, my czuwamy zdalnie nad Waszym bezpieczeństwem – 24h/dobę możecie skontaktować się z nami telefonicznie lub przez WhatsApp. Będzie nam również miło, jeśli podzielicie się z nami swoimi zdjęciami.

 A gdy świat ponownie otworzy się na podróżnych, będziemy mogli zaproponować Wam inne, cudowne kierunki – m.in. Bali, Seszele, Wietnam, Aruba, Kuba czy też Jamajka!

wróć

Social Media
Blog
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.