RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Aktualności

Grand Prix Formuły 1 w Abu Dhabi - dlaczego warto się wybrać ?

Fani Formuły 1 z pewnością wiedzą, że ostatni wyścig zamykający sezon najszybszych kierowców świata jest wyjątkowy. 

Jest to świetna okazja, aby poczuć prawdziwy klimat  rywalizacji i tzw. palonej gumy na torze. 

W tym roku wszyscy uczestnicy będą bawić się do muzyki najwyższej klasy gwiazd takich jak TIESTO, AVA MAX czy FOO FIGHTERS. 

Samo Abu Dhabi to magiczne i orientalne miejsce, które pozwoli nie tylko cieszyć się samym wyścigiem, ale też zobaczyć jedno z najbogatszych i niezwykłych miast na świecie.

Wyścigi odbywają się na słynnym torze Yas Marina Circuit, który sam w sobie jest atrakcją, a znajdujący się tuż przy nim Park Rozrywki Ferrari World stanowi nie lada gratkę dla miłośników adrenaliny. 

 

Tor Yas Marina Circuit

Słynny tor Yas Marina Circuit  jest jedynym na którym wyścig rozpoczyna się dopiero po zmierzchu, pod osłoną świateł. Z okrążenia na okrążenie robi się coraz ciemniej, także temperatura nawierzchni znacząco spada po zmroku. Zdecydowaną zaletą toru jest jego infrastruktura, która z pewnością jest wzorem dla innych torów na świecie. Obiekt oferuje około 41 000 miejsc i najdłuższą prostą o długości 1140 metrów. Można wyróżnić pięć obszarów trybun: trybuna główna, trybuna zachodnia, trybuna północna, trybuna południowa i trybuna od strony mariny, z których można podziwiać uczestników wyścigu.Tuż obok mieści się niezwykły Park Rozrywki Ferrari World, gdzie znajduje się zapierająca dech w piersiach najszybsza (240 km/h) na świecie kolejkagórska „Formula Rossa”. Przy torze został również  wybudowany mieniący się kolorami luksusowy hotel pod którym zatrzymują się kierowcy między zakrętem 13-14 co robi futurystyczne wrażenie. Aleja serwisowa jest ciekawym elementem, ponieważ wyjazd prowadzi przez kręty tunel pod trasą na drugą stronę toru. 

 

 

Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
Atrakcje

Co Państwa czeka podczas tegorocznej 15 edycji Grand Prix F1 ? 

Gdy zgasną światła, pojawiają się gwiazdy. Każdego wieczoru, można wziąć udział w najlepszych koncertach z udziałem międzynarodowych gwiazd muzyki i legend - chłonąć energię tłumu i poczuć bicie serca w rytm muzyki podczas najgorętszego wydarzenia roku ! Koncerty Yasalam After-Race to idealny sposób na świętowanie emocji związanych z Wielkim Finałem Sezonu Formuły 1.  

W tym roku zagrają dla Państwa:

Ava Max - Znana z przyciągającego wzrok, oszałamiającego wyczucia stylu, a także niesamowitego wokalu. Oprócz uznanych albumów Heaven & Hell i Diamonds & Dancefloors, współpracowała z takimi artystami jak David Guetta, Jason Derulo i sam Tiësto przy ich taneczno-elektronicznym przeboju "The Motto".

Tiesto -  zdobywca nagrody Grammy®, platynowej płyty RIAA, międzynarodowa ikona w świecie muzyki. Jeden z najpopularniejszych i utytułowanych DJ-ów na świecie. 

Foo Fighters - legendarny zespół rockowy znany ze swojego charakterystycznego stylu, kultowego brzmienia i oczywiście hitów nagrodzonych nagrodą Grammy.

 

Koncerty
Koncerty
Koncerty
Koncerty
Nasza propozycja wyjazdu na F1 w Abu Dhabi

Dla naszych klientów przygotowaliśmy świetną propozycję wyjazdu na Grand Prix Formuły 1. Będzie okazja nie tylko uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach tego weekendu (sesja treningowa, kwalifikacyjna, wyścig oraz koncerty), ale również zabierzemy Państwa w niezwykłą podróż po Dubaju i Abu Dhabi. Oferujemy 2 półdniowe wycieczki z polskojęzycznym przewodnikiem "Odkryj Dubaj" oraz "Magiczne Abu Dhabi", polskiego pilota, który będzie Państwu towarzyszył podczas całego pobytu oraz wejściówkę do Parku Ferrari World. 

 

Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
Tor Yas Marina Circuit
wróć

Social Media
Blog
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.