RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Aktualności

Rozpoczynamy odliczanie do Sylwestra ! Nowoczesny i magiczny Dubaj czeka !

Zaczynamy odliczanie ! Z roku na rok wyjazdy sylwestrowe trzeba planować z dużym wyprzedzeniem, gdyż im bliżej wyjazdu, tym trudniej ze znalezieniem odpowiedniego miejsca.Rok 2023 warto zakończyć w jednym z najbardziej niesamowitych i magicznych miejsc na świecie – w Dubaju! Spędź noc sylwestrową w blasku księżyca i podziwiaj fajerwerki rozświetlające niebo nad miastem. Dubaj jest idealną opcją dla osób, które chciałby spędzić Nowy Rok z dala od chłodnego klimatu, który w tym okresie nawiedza nasz kraj. Sylwester w Dubaju dla wielu jest spełnieniem marzeń. Na Półwyspie Arabskim w  tym okresie panuje przyjemna pogoda, jest bardzo ciepło, ale bez upałów. Jest to świetna pogoda do plażowania, zwiedzania i delektowania się słońcem. 

 

Fajerwerki - Palm Jumeirah
Jak świętują w Dubaju Nowy Rok ?

W samą noc sylwestrową z budynków są puszczane fajerwerki, a największą popularnością cieszy się słynny pokaz pirotechniczny, świetlny i laserowy przy Burj Khalifa. Przy Dubai Mall o północy będzie okazja zobaczyć niesamowity pokaz muzyczno-świetlny Dubajskich Fontann. Jest to z pewnością pełne emocji i niezapomnianych wrażeń widowisko. 

Świętować można również w historycznym miejscu, zabytkowej dzielnicy Al. Seef położonej przy zatoce Dubai Creek. To tam również można oglądać zapierające dech w piersiach pokazy sztucznych ogni rozbłyskających na niebie np. z jednej z nadmorskich restauracji bądź z pokładu tradycyjnych łodzi Dhow.   

 

 

Fajerwerki pod Burj Al Arab
Fajerwerki pod Burj Al Arab
Fajerwerki pod Burj Khalifa
Fajerwerki pod Burj Khalifa
Co polecamy ?

Jeśli chcecie obserwować to niesamowite wydarzenie z bliska polecamy rejs tradycyjną łodzią Dhow. To jeden z najbardziej pasjonujących i niezwykłych doświadczeń w Dubaju w Sylwestra. Sam rejs jest niesamowitym przeżyciem, podczas którego można oglądać rozświetlone miasto nocą. Na pokładzie serwowany jest np. wystawny bufet, rozrywka na żywo, napoje bezalkoholowe, noworoczny tort i lampka szampana. Z górnego pokładu łodzi można podziwiać fajerwerki, które rozbłysną o północy.Sylwester w takim stylu pozostanie na długo w pamięci!

Jeśli jednak preferujecie spędzenie tego czasu w spokojniejszym klimacie to świetną propozycją może być Sylwester na pustyni. Tradycyjne tańce arabskie, muzyka, pokazy ognia i świetne animacje to główne zalety takiej formy świętowania Nowego Roku. Goście z reguły mają do dyspozycji namiot z bufetem, drinkami oraz sziszę (tradycyjna fajka wodna).

Oczywiście to tylko przykładowe propozycje, natomiast Dubaj oferuje tak wiele atrakcji, że każdy z pewnością znajdzie najlepszą opcje dla siebie.

Sylwester w Dubaju
Sylwester w Dubaju
Sylwester na pokładzie łodzi Dhow
Sylwester na pokładzie łodzi Dhow
Co oferujemy ?

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy idealny program wyjazdu grupowego podczas którego będzie okazja nie tylko spędzić Sylwestra w doborowym towarzystwie, ale również poznać miasto Dubaj oraz Abu Dhabi podczas jednego pobytu. 

- 8 nocy w jednej z największych metropolii świata w Dubaju

- 2 wycieczki w cenie

•  półdniowa wycieczka po Dubaju z polskojęzycznym przewodnia

•  całodniowa wycieczka do Abu Dhabi z polskojęzycznym przewodnikiem

- opieka polskiego pilota podczas całego wyjazdu (na wyłączność grupy!)

 

Atrakcyjna cena tylko 9990 zł/1 os !!! 

 

                               

 

Abu Dhabi - Meczet Szejka Zayeda
Abu Dhabi - Meczet Szejka Zayeda
Burj Khalifa
Burj Khalifa
wróć

Social Media
Blog
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.