RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Blog

Co zabrać na rejs po Karaibach?

Twoje egzotyczne wakacje już lada chwila i zastanawiasz się, co zabrać na rejs po Karaibach? Nie ulega wątpliwości, że będzie to przygoda warta zapamiętania, jednak aby z przyjemnością wracać do wspomnień, trzeba się dobrze przygotować. Rejs po Karaibach to odległa podróż, dlatego odpowiednie spakowanie jest jednym z warunków udanego urlopu. Z reguły na wycieczkowcach możliwości zakupów są niewielkie – ceny są wysokie, a asortyment ograniczony. Żeby uniknąć zbędnych wydatków, przeczytaj nasz artykuł i zadbaj o odpowiednie przygotowanie. Opowiemy co zabrać ze sobą na rejs statkiem, gdy odwiedzasz Karaiby.

Co zabrać na rejs po Karaibach?

Przygotowania na rejs statkiem po Karaibach warto rozpocząć wcześniej, przynajmniej tydzień przed podróżą. Dzięki temu będziesz mieć czas na ewentualną wizytę w drogerii czy aptece, żeby dokupić potrzebne przedmioty. Jeśli zastanawiasz się co zabrać na rejs po Karaibach, to sprawdź poniższą listę:

 • dokumenty identyfikacyjne – niezbędny będzie paszport, bez którego nie przejdziesz procesu zaokrętowania,
 • dokumenty z biura podróży – umowę z organizatorem, czy polisę ubezpieczeniową warto ze sobą zabrać na wszelki wypadek,
 • wygodne, komfortowe ubrania oraz te na różne warunki pogodowe – na codzienne spacery po pokładzie, czy aktywności na lądzie. Mimo prognozowanych upałów warto zabrać ze sobą ciepłą bluzę i kurtkę przeciwdeszczową.
 • elegancka kreacja – zdarza się, że na wycieczkowcach organizowane są wykwintne kolacje, na których wymagany jest dress code,
 • elektronika – by upamiętnić swój rejs statkiem po Karaibach, weź aparat fotograficzny, niezbędne ładowarki do telefonu oraz praktyczny power bank,
 • kosmetyki z filtrem – zadbaj o to, by uniknąć konsekwencji długotrwałej ekspozycji na słońce,
 • przedmioty do spędzania czasu wolnego – mimo licznych animacji, warto zabrać ze sobą ulubioną książkę, słuchawki i inne artykuły do spędzania wolnego czasu.

Dzięki powyższej liście, wybierając się w rejs po Karaibach, zabierzesz to, co potrzebne. 

Karaiby
Karaiby
Karaiby
Domki na Karaibach
Rejs po Karaibach – czy warto?

Rejs po Karaibach to kuszący sposób na wczasy, jednak zastanawiasz się, czy warto? Ta forma wypoczynku to następujące atuty:

 • niebanalny sposób transportu luksusowym wycieczkowcem,
 • możliwość odwiedzenia wielu miast i portów tętniących życiem,
 • atrakcyjny plan imprezy, uwzględniający najciekawsze, egzotyczne miejsca,
 • ciekawe i angażujące aktywności na pokładzie,
 • przeżycie niezapomnianych chwil i doświadczenie czegoś nietuzinkowego.

Obawiasz się złej pogody i nie wiesz, kiedy jechać na rejs po Karaibach? W zdecydowanej większości przypadków termin imprezy jest ustalany w porze suchej, która przypada na przełom roku, w okresie listopad–kwiecień.

Ile kosztuje rejs statkiem po Karaibach?

Cena takiej wycieczki jest uzależniona od wyboru sposobu zakwaterowania, a czasem także wariantu wyżywienia. Ile kosztuje rejs po Karaibach? 8-dniowa przygoda w raju uwzględniająca 3 noce w Miami, wycieczki, opiekę polskiego pilota i rejs najnowszym statkiem to nawet 11 tys. zł za osobę. W zależności od oferty cena ta może się różnić, dlatego najlepiej ustalić szczegóły z organizatorem.

Jeśli rozważasz ten rodzaj urlopu po raz pierwszy, to dobrym pomysłem będzie wybór bliższej, krótszej trasy. Świetną opcją będzie rejs po Morzu Śródziemnym, który pozwoli Ci odwiedzić hiszpańskie, włoskie czy portugalskie kurorty. Jeśli jednak niestraszne Ci są dłuższe trasy, to ekscytującym wariantem będzie rejs Miami Bahamy. Odwiedź nasze biuro podróży Wrocław i poznaj niebanalny sposób na spędzenie wakacji, jakim są rejsy wycieczkowe. Wybierz Unique Moment i daj się zaprosić na podróż marzeń.

wróć

Social Media
Aktualności
Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.