Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

Hotel Atlantis The Palm , Dubaj, ZEA

 

O HOTELU: 

W hotelu każdy pokój i apartament zaprojektowany jest z najwyższą starannością z subtelnymi wpływami oceanicznymi oraz arabskimi. Dopełnia to spektakularny widok na Zatokę Perską i ciągnące się wzdłuż wybrzeża plaże. Wszystkie przestrzenie zostały urządzone w taki sposób, aby goście mogli cieszyć się komfortem i luksusem. 

 

LOKALIZACJA:

Hotel znajduje się na znanej Wyspie Palmowej z Widokiem na Zatokę Perską, przez co nieustannie przykuwa uwagę oraz porusza wyobraźnię. Atlantis The Palm oferuje relaks dla par, jak również dla rodzin z dziećmi, dla których szczególnie jest on rekomendowany z powodu licznych atrakcji.  

 

PLAŻA:

Hotel leży bezpośrednio przy prywatnej piaszczystej plaży.

 

ZAKWATEROWANIE:

Luksusowe pokoje o powierzchni 45-47 m2: 2 dorosłych + 2 dzieci poniżej 12 roku życia lub 3 dorosłych lub 3 dorosłych  + 1 dziecko poniżej 12 roku życia (dopłata za dodatkowe łóżko):

 •         Daluxe Room - luksusowy pokój z częściowym widokiem na Zatokę Perską lub Wyspę Palmową,
 •         Ocean Deluxe Room – luksusowy pokój z widokiem na Zatokę Perską
 •         Palm Beach Deluxe Room – luksusowy pokój z widokiem na Wyspę Palmową,
 •         Imperial Club – pokój z widokiem na Zatokę Perską, Wyspę Palmową lub park wodny. Zakwaterowanie to zawiera w cenie dodatkowe benefity w postaci m.in. wybranych przekąsek oraz napoi w           Imperial Club Lounge, indywidualnego wykwaterowania jak i zakwaterowania, wybrany masaż, możliwość korzystania z saun oraz z basenu w ShuiQi Spa, dostęp do klubu zarówno dla dzieci jak i         młodzieży i wiele innych.

 

Apartamenty z oddzielną częścią mieszkalną i z balkonem, dostępny jeden pokój (2 dorosłych + 2 dzieci w wieku 4-11 lat + 1 niemowlę do 3 lat lub 3 dorosłych) lub dwa pokoje (6 osób + 1 niemowlę:

 •         Terrace Club Suite, z widokiem na Zatokę Perską i Wyspę Palmową,
 •         Executive Club Suite z widokiem na Zatokę Perską i Wyspę Palmową,
 •         Regal Club Suite z widokiem na Wyspę Palmową.
 •         Presidential Suite, apartament prezydencki z widokiem na Wyspę Palmową (2 dorosłych lub 2 dorosłych + 1 dziecko w wieku 4-11 lat lub 3 dorosłych),
 •         Underwater Suite: Neptune and Poseidon – podwodny apartament z widokiem na lagunę (2 dorosłych),
 •         Grand Atlantis Suite z widokiem na Zatokę Perską i Wyspę Palmową (4 dorosłych + 2 dzieci w wieku 4-11 lub 6 dorosłych), 
 •         Royal Bridge Suite z widokiem na Zatokę Perską i Wyspę Palmową (6 dorosłych + 2 dzieci).

 

WYŻYWIENIE: Obiekt posiada 23 restauracje i bary. W ofercie hotelowej znajduje się paleta różnych dań i smaków.  

 

ATRAKCJE I ROZRYWKA: Trzy prywatne plaże, podwodne akwarium, park wodny, nurkowanie, pływanie z delfinami lub rekinami, Spa, butiki ze światowymi markami.

 

INTERNET:

Dodatkowo płatny dostęp do Internetu w pokoju.

 

LINK DO STRONY HOTELOWEJ:

https://www.atlantisthepalm.com/ 

 


Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami. Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Zamknij