RejsyWypoczynekWycieczki objazdowe Wyjazdy specjalneLast MinuteŚlub za granicą
Dubaj, ZEA - praktyczne informacje

DUBAJ + HONGKONG + SINGAPUR

Zamień zimny klimat Polski na miasta, w których zamiast czapki przydadzą się okulary przeciwsłoneczne! Przeżyj niezapomnianą przygodę, odwiedzając największe azjatyckie metropolie. Luksusowe Dubaj i Abu Dhabi z wieloma „naj”, przepełniony drapaczami chmur Hongkong i kosmopolityczny Singapur! Nasz polski pilot sprawi, że Twój wyjazd będzie komfortowy i beztroski, a Ty poczujesz prawdziwy azjatycki duch.

Co Was czeka w trakcie wyjazdu? 
- 4 noce w Dubaju w komfortowym hotelu miejskim - 4 noce w Hongkongu w komfortowym hotelu miejskim - 2 noce w Singapurze w komfortowym hotelu miejskim - 6 wycieczki w cenie wyjazdu:
- całodniowa wycieczka „Odkryj Dubaj”
- całodniowa wycieczka do Abu Dhabi
- całodniowa wycieczka „Poznaj Hongkong”
- całodniowa wycieczka na wyspę Lantau
- półdniowa wycieczka „Zachwyć się Singapurem”
- wycieczkę wieczorny spacer po Singapurze
- opieka polskiego pilota!
- wycieczki fakultatywne z polską obsługą


Proponowany program wyjazdu

Dzień 1 - Wylot z Polski – przylot do Dubaju

Przywitanie z pilotką Unique Moments na lotnisku z Warszawie. Popołudniowy wylot z Warszawy do Dubaju. Transfer do hotelu. Czas wolny. Relaks w „tętniącym życiem” Dubaju.

Dzień 2 - Dubaj. Wycieczka całodniowa „Odkryj Dubaj”

Przygodę w Dubaju rozpoczniemy od wyprawy nad zatokę dubajską, gdzie odwiedzimy najstarszą część miasta Al Bastakiya. Następnie przepłyniemy się wodną taksówką -Abra. Odwiedzimy największy targ złota (Gold Souk) i (Spice Souk), gdzie będzie okazja do zakupienia aromatycznych przypraw i lokalnych produktów. Kolejnym przystankiem będzie wyspa Palm Jumeira  i przejażdżka Monorail, która kończy swoją trasę przy najsłynniejszym hotelu w Dubaju Atlantis the Palm. Po drodze kierowca zatrzyma się przy plaży Jumeira, na pamiątkowe zdjęcia na tle 7* hotelu Burj Al Arab. Kolejno przejazd do największej galerii handlowej na świecie - Dubai Mall. Wycieczka kończy się pokazem multimedialnych fontann.

Dzień 3 - Abu Dhabi. Całodniowa wycieczka po stolicy.

Po śniadaniu odbiór z hotelu. Po przyjeździe do Abu Dhabi zatrzymamy się na zdjęcia przy Ferrari. Przejedziemy też na krótki przystanek na rynek daktyli. Przejazd przez Corniche z przystankiem na zdjęcia. Następnym punktem programu będzie hotel Emirates Palace, gdzie będziemy mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia na tle hotelu. Pojedziemy również zobaczyć lokalną galerię sztuki oraz gwóźdź programu - Meczet Szejka Zayeda. Powrót do hotelu w godzinach wieczornych

Dzień 4 - Czas wolny lub opcjonalna wycieczka wieczorem na Pustynne Safari (za dopłatą).

Czas wolny. Można skorzystać z opcjonalnych atrakcji, których nie brakuje w Dubaju. Wieczorem, opcjonalnie, wybierzemy się na Pustynne Safari. Czeka na nas przejażdżka jeepami po pustyni – świetna okazja do spędzenie aktywnego wieczoru. Podczas jazdy na wydmach - skok adrenaliny gwarantowany. Zwieńczeniem wycieczki jest Po tym niezapomnianym będzie poczęstunek złożony z grillowanych kebabów i jagnięciny. Noc rozświetli ognisko, przy którym podziwiać będzie można pokaz tańca brzucha przy dźwiękach arabskiej muzyki.

Dzień 5 - Dzień5: Wylot z Dubaju i przelot do Hongkongu.

Po śniadaniu przelot z Dubaju do Hongkongu. Po przylocie transfer do hotelu i czas wolny.

Dzień 6 - Hongkong. Wycieczka całodniowa „Poznaj Hongkong”.

Po śniadaniu udamy się na półdniową wycieczkę po metropolii. Przejedziemy metrem do Tsim Sha Tsui, skąd rozpościera się widok na Hongkong. Następnie rejs zabytkowym Star Ferry. Kolejką linową The Peak Tram udamy się na Wzgórze Wiktorii (taras widokowy Sky Terrace 428), gdzie będzie czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Zwiedzimy Katedrę Anglikańską św. Jana, Plac Statui, a na zakończenie udamy się na rejs dżonką Aqualuna.

Dzień 7 - Wycieczka całodniowa na wyspę Lantau.

Po śniadaniu w hotelu udamy się na półdniową wycieczkę na wyspę Lantau. Najpierw łodzią dostaniemy się do Zatoki Silvermine. Następnie przejedziemy do klasztoru Po Lin mijając plażę Cheung Sha oraz wioskę Tai O. Zobaczymy położony na wzgórzu (wspaniały widok na okolicę!) największy na świecie posąg Buddy z brązu. Na koniec przejedziemy kolejką linową Ngong Ping 360 do Tung Chung. W czasie przejazdu można cieszyć wzrok piękną panoramą miasta. Powrót do Hongkongu.

Dzień 8 - Czas wolny lub opcjonalna wycieczka do Macau (za dopłatą).

Czas wolny lub całodniowa wycieczka fakultatywna do Makau:  po śniadaniu przejazd autokarem do portu, skąd wodolotem udamy się do Makau. Zobaczymy m.in. makaońską starówkę Senado Square, ruiny Kościoła św. Pawła i latarnię morską na Guia Hill. Przejazd autokarem do kasyn Venetian i Parisian (repliki tych z Las Vegas). Czas wolny na lunch. Powrót do Hongkongu. 

Dzień 9 - Wylot z Hongkongu i przelot do Singapuru. Wycieczka - wieczorny spacer po Singapurze.

Po śniadaniu przelot z Hongkongu do Singapuru. Po przylocie transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem wycieczka – Wieczorny spacer po Singapurze z naszym polskim pilotem.  Udamy się na dach hotelu-łodzi Marina Bay Sands (opłata 20 USD wymienna na napój w barze). Opcjonalnie zwiedzimy ogrody Gardens By the Bay i obejrzymy pokaz świateł.

Dzień 10 - Singapur. Wycieczka półdniowa „Zachwyć się Singapurem”.

Wybierzemy się na wycieczkę po Singapurze, aby poznać najpopularniejsze dzielnice, takie jak Chinatown, Little India i Marina Bay. Ta półdniowa wycieczka jest doskonałym początkiem podróży i zapozna nas z głównymi atrakcjami, takimi jak Merlion, kolonialne zabytki- ratusz i miejsca kultury, takie jak świątynia Thian Hock Keng. Po drodze jest też przystanek, w wpisanym na listę UNESCO, ogrodzie botanicznym. Zwiedzanie starożytnej świątyni Thian Hock Keng w Chinatown i centrum rękodzieła oraz przystanek fotograficzny w Marina Bay, aby sfotografować ikonę Singapuru - Merliona.

Dzień 11 - Czas wolny lub opcjonalna wycieczka „Poranek w Sentosa” (za dopłatą)

Czas wolny lub wycieczka. Po śniadaniu przejedziemy autokarem na Mount Faber, skąd kolejką linową udamy się na wyspę Sentosa. W  interaktywny sposób poznamy historię Singapuru, następnie spacer po Sentosie lub wypoczynek na plaży.

Opcjonalnie (za dopłatą) możliwość zobaczenia największego na świecie akwarium, muzeum figur woskowych oraz kina 5D. Wycieczka półdniowa. Wieczorem transfer na lotnisko i powrót do Warszawy.

Dzień 12 - Przylot do Polski.

Przylot do Warszawy we wczesnych godzinach popołudniowych – koniec ekscytującej podróży.

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Skontaktuj się z nami.